Asus R9 270 vs Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming

Aaa gercekten mi? İmlanin ne demek oldugunu ogren sen ilk once. Mobilden yaziyorum ve bildigim kadariyla ceza yok :) Sen oyle herseyi netten arastirirsan Gtx 970 almazsin.

Kardesim adam Asus'u kotulemis Sapphire yaninda. O yuzden dedim. Elbet daha iyi markalar var bu modelde fakat Sapphire onermek yanlis :)

Oyle olsaydi Mikail Fidan bana ceza verirdi herhalde. @MF Biraz daha forumu gezin siz, sonra gelin :)

Siz cok gelmissiniz cok. 280X hatalidir, dogrudur. Bana bunu gosteren bir kanit atabilir misiniz?

Ceza almazsanız çifte standardın keyfini sürersiniz, konunun dışına daha fazla sapmayalım lütfen.

Konu sahibi güzel kardeşim, performans olarak R9 270 her zaman GTX 750 Ti'ın önündedir. Modeller arasında tercih senindir. İnternette mzekur parçaların ses, ısı, güç testleri bulunmakta.

R7 ve R9 serilerinde Asus soğutma konusunda başarısız. Forumlarda bir çok kişi ısınma problemiyle karşı karşıya geldi.
Bir markanın soğutma teknolojisini nasıl tek bir cümlede kötüleyebiliyorsunuz ? R7 ve R9 serisinde Asus oldukça başarılı oldu, kullandım biliyorum. Varsa başarısız olduğuna dair kanıtınız göst
Evet Sapphire varken Asus alınmaz. Hele ki R9 ve R7 serilerindeki başarısızlıklarından sonra.

AMD R9 serisinde Asus ısıl boruları yanlış mı konumlandırdı ? | Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı