Asus R9 280X Direct CU II TOP Battlefield 4 Testi

Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi sizler için bir test videosu hazırladım. Burada olsun başka forumlarda olsun bu kartın performansını merak edenler çok var diye bunu hazırlamak istedim.
Heaven Benchmark Test sonuçlarını koyacaktım vaktim olmadı konuyu sonra tekrar editleyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi sizler için bir test videosu hazırladım. Burada olsun başka forumlarda olsun bu kartın performansını merak edenler çok var diye bunu hazırlamak istedim.
Heaven Benchmark Test sonuçlarını koyacaktım vaktim olmadı konuyu sonra tekrar editleyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GPU - Z görüntüsü Gelmiştir.
Gpu Z.jpg

Heaven Benchmark Sonucu :
Adsız.png

Başka Eklememi istediğiniz şeyler Varsa ya da sormak istediğiniz memnuniyetle cevaplamaya hazırım.

Çok güzel bir test olmuş elinize sağlık. Birde ekran kartı ısınınca fazla ses geliyor mu? :)
Kart Isınmıyor ki :)
Yani Şöyle diyeyim kartın fan ayarlarını otomatik'te kullanmıyorum otomatik'te kullandığım zaman oyunlarda 70 Dereceye kadar görüyor ama sizi temin ederim çok az ses çıkartıyor.
Ben manuel fan'da kullanıyorum yani MSI afterburner ile kendime fan profili oluşturdum işte 45 dereceyi geçince fan hızını %40 yap gibisinden ayarlıyorsunuz. Bu şekilde kullanırken kartın en fazla 60 Derece olduğunu gördüm, tabii daha fazla ses yapıyor ama oyun oynuyorsanız fark etmiyorsunuz zaten. İsterseniz Kendi yaptığım fan profilimin Resmini koyabilirim.

Kart Isınmıyor ki :)
Yani Şöyle diyeyim kartın fan ayarlarını otomatik'te kullanmıyorum otomatik'te kullandığım zaman oyunlarda 70 Dereceye kadar görüyor ama sizi temin ederim çok az ses çıkartıyor.
Ben manuel fan'da kullanıyorum yani MSI afterburner ile kendime fan profili oluşturdum işte 45 dereceyi geçince fan hızını %40 yap gibisinden ayarlıyorsunuz. Bu şekilde kullanırken kartın en fazla 60 Derece olduğunu gördüm, tabii daha fazla ses yapıyor ama oyun oynuyorsanız fark etmiyorsunuz zaten. İsterseniz Kendi yaptığım fan profilimin Resmini koyabilirim.
Gerek yok boşuna yormayım sizi. :)

Gerek yok boşuna yormayım sizi. :)
Ben Yinede koyayım aklınızda soru işareti kalmasın her ihtimale karşı :)
Buyrun :
Adsız2.png

Harika değerler iyi günlerde kullanın. Biraz OC yaptınızmı kartlar çok güzel değerler veriyor ozaman.
Teşekkür Ederim. OC yapmayı düşünüyorum ama ne zaman yaparım belli olmaz. Eğer yaparsam kartın OC'li halinin test sonuçlarını da eklerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı