ASUS ROG Ally Z1 alınır mı?

KawaiSobaBorusu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS ROG Ally Z1 almayı planlıyorum genel olarak masaüstü olarak kullanırım diye düşünüyorum fakat arada uzanarak oyun oynamak benim için bir keyif o yüzden tercihimi ROG Ally tarafından kullandım. 3060 tarzı bir sistem yerine ROG Ally alsam beni üzeri mi? Extreme modelini alacak gücüm yok normal Z1 ise kafamda çok soru işareti bıraktı.

Her türlü oyunu oynamayı düşünüyorum.

Merhaba, ASUS ROG Ally Z1 almayı planlıyorum genel olarak masaüstü olarak kullanırım diye düşünüyorum fakat arada uzanarak oyun oynamak benim için bir keyif o yüzden tercihimi ROG Ally tarafından kullandım. 3060 tarzı bir sistem yerine ROG Ally alsam beni üzeri mi? Extreme modelini alacak gücüm yok normal Z1 ise kafamda çok soru işareti bıraktı.

Ayrı olarak laptop üzerine olan sorunları yaşamaktan korkuyorum kısa ömür çok tozlanma performans düşüşü gibi sorunlar veya sesin rahatız edici olması

APU bir el konsolu diğeri 3060 dahili kartlı bilgisayar. Kişiye göre değişir tabii nasıl kullandığına bağlı. Maddi durumun iyi değilse çok lüks kaçar ally.

Ayrı olarak laptop üzerine olan sorunları yaşamaktan korkuyorum kısa ömür çok tozlanma performans düşüşü gibi sorunlar veya sesin rahatız edici olması.

Laptoplar güzel ya bence laptop al taşınabilir. ROG Ally alma ROG Ally 2. cihaz bence. PS5 yanına Xbox veya PC almak gibi. Bütçe nedr?

Performans düşmesi yok o masaüstünde de olur aynı SSD ve RAM'i uzun süre kullanınca.

El konsoluna göre daha verimli her türlü ama bütçe de var gerçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı