ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO vs MSI X470 GAMING M7 AC

MSI olanı tavsiye edebilirim kendim kullanıyorum, overclock olsun malzeme kalitesi olsun bir problem çıkartmadı ancak o otomatik overclock olayı anakart üzerindeki pek bir işe yaramıyor. Onun dışında RGB olayıda çok yetersiz. Asus'un o modeli ile aşağı yukarı aynı teknik özelliklere sahip.

İlerisi için ama eğer teknik servis ve garanti olarak düşünüyorsan MSI'a hiç bulaşma.

Ben de bu iki kart arasinda kaldim, yurt disindaki forumlardan okuduguma gore Crosshair Hero 7 nin Gaming M7 ye gore cok daha ustun oldugunu soyluyorlar. Bu konuda bir fikri veya degerlendirmesi olan var mi? Ikisi de ayni fiyat su anda turkiyede

Ben de bu iki kart arasinda kaldim, yurt disindaki forumlardan okuduguma gore Crosshair Hero 7 nin Gaming M7 ye gore cok daha ustun oldugunu soyluyorlar. Bu konuda bir fikri veya degerlendirmesi olan var mi? Ikisi de ayni fiyat su anda turkiyede
Ben msi anakartı biraz daha baskın düşünmeye karar verdim yani oyun diyince msi bana baskın geliyor ama bir sonuç alıp paylaşırsan sevinirim

Ben msi anakartı biraz daha baskın düşünmeye karar verdim yani oyun diyince msi bana baskın geliyor ama bir sonuç alıp paylaşırsan sevinirim
Halen arastiriyorum, Crosshair Hero 7 serisi aslinda binevi bir algi yaratmis en iyi anakart olarak. Ama Msi Gaming M7 in ozellikleri bir tik onde gibi geldi bana bir de Bios arayuzu cok daha kullanici dostu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı