ASUS ROG Crosshair VIII Hero vs VIII Dark Hero arasındaki fark nedir?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu ürünler arasından Dark Hero olanı tercih ettim de kötü mü yaptım rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Normal Hero anakart kutusunun üstünde Windows 11 ready yazıyor fakat Dark Hero daha pahalı olmasına rağmen Windows 11 yazmıyor kutusunda. Destekliyor mu bilmiyorum. Rica etsem bu konuda aydınlatabilir misiniz? Ayrıca Hero versiyonunda fan varken, Dark Hero versiyonunda fan yok.

Eski X570'lerin neredeyse hepsinde fan vardı, Hero da eski bir X570 anakart, bu sebeple Hero modelinde fan var. Yeni çıkan X570'lerde fan yok çünkü gereksiz bir detay ve Dark Hero da yeni çıkan bir X570 olduğu için fan eklemesi yapmadılar. Fan yok diye üzülme o yüzden. O fan konu mankeni gibi bir şeydi çoğu anakartta.

Dark Hero daha güncel ve iyi bir model.

Eski X570'lerin neredeyse hepsinde fan vardı, Hero da eski bir X570 anakart, bu sebeple Hero modelinde fan var. Yeni çıkan X570'lerde fan yok çünkü gereksiz bir detay ve Dark Hero da yeni çıkan bir X570 olduğu için fan eklemesi yapmadılar. Fan yok diye üzülme o yüzden. O fan konu mankeni gibi bir şeydi çoğu anakartta.

Dark Hero daha güncel ve iyi bir model.
Çok teşekkür ederim hocam. Daha bir yeni modelse neden windows 11 ready yazmamışlar hocam dark heroya ? Çünkü hero versiyonunun kutusunda yazıyor.

Çok teşekkür ederim hocam. Daha bir yeni modelse neden Windows 11 Ready yazmamışlar hocam Dark Hero'ya ? Çünkü Hero versiyonunun kutusunda yazıyor.
Hero modellerini Windows 11'den sonra güncel BIOS yükleyip kutusunun üstüne Windows 11 yapıştırıp tekrar satışa koymaları olası gibi. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Süpersiniz hocam çok sağolun
Hero modellerini Windows 11'den sonra güncel BIOS yükleyip kutusunun üstüne Windows 11 yapıştırıp tekrar satışa koymaları olası gibi. Başka bir şey gelmiyor aklıma.
Bu arada şimdi baktım dediğiniz gibiymiş windows 11 ibaresini sonradan yapıştırmışlar.

Ben kendi fikrimi diyorum ASUS alma MSI al o anakartım alacağına MSI X570 GODLIKE al ASUS'u neden tercih etmiyorum katı bir politikası var RAM beğenisi var istediğin RAM'ı takmıyorsun arkadaş X570 Hero modelini almıştı RAM'ı taktığı zaman dcop profilinde etkinleştirdiği zaman reset atıyordu bak değiştirdiği RAM'lar G.Skill, Corsair, Kingston, Crucial çok saçma bir durumki şansı vardı 14 günü dolmadan iade etti şu an X570 GODLIKE aldı yanına 4600MHz G.Skill aldı test ettik herhangi bir sorun yaşamadı RAM'ları da uyumluluk listesinde yoktu alıp manuel 4800MHz'de çalıştırıyor bir sorun bile yok bu arada servisi çok kötü ASUS'un bununda şimdiden diyeyim ASUS'un RAM beğenisi var istediğin RAM'ı takmıyorsun 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı