İnceleme ASUS ROG Delta S

Zaman ayırıp bilgilendirdiğin için teşekkürler. Müsait olduğunda ses testi yapar mısın? Kötü kısmı nedir ses az mı geliyor ve benim sesim kalın mesela mikrofondan dolayı ince mi gidecek sesim karşıya acaba?

Biraz geç oldu kusura bakma. Mikrofon testini 3 ayrı şekilde yaptım. Sadece Ses, Gürültü Ortam AI Kapalı ve Gürültülü Ortam AI Orta Seviye Açık olarak. Soundcloud profilimden testlere ulaşabilirsin. Umarım yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://soundcloud.com/kerim-g-le

Çok teşekkür ederim. Benim Cloud 2 mikrofonu daha iyi geldi. Son olarak farklı bir kulaklık girişi ile çalışır mı acaba? Yazılımda mı sorun yoksa kulaklığın kendisinde mi bilmiyorum ki.

Çok güzel bir kulaklık, hayırlı olsun.
Bendeki Alpha S emekli olursa ben de ROG almak istiyorum.
Klavye fare ile set olur hem.

Konuyu hortlatıyorum ama sizce ASUS ROG Delta s mi ROG STRIX GO 2.4 mü?
ROG Delta S güncellemeler ile oldukça iyi duruma geldi. Mikrofon sıkıntısı da kalmadı. Eğer ki kablosuz kullanıma alıştıysan STRIX GO'yu tercih etmelisin. STRIX GO dışarıda kullanıma da oldukça uygun. Ama ROG Delta S ses kalitesi oldukça iyi. PC veya PS5 gibi platformlarda sadece kullanırım dersen kesinlikle ROG Delta S tercih etmelisin.

STRIX GO aldım hocam. Siparişi dün verdim. Belki dışarıda kullanırdım.

Maalesef, mikrofon sıkıntısı hala devam etmekte. Kesinlikle bir önceki sürümü kadar iyi bir ses kalitesi sunmuyor.

Merhabalar konu biraz eski tarihte kalmış fakat şuanda Rog Delta ile Delta S arasında kaldım. İkisi arasında 800TL gibi bir fark var yani neredeyse kaliteli bir kulaklık parası, sizce ikisi arasında 800TL ye değecek bir fark var mı?

Bence yok ama aynı zamanda var. Delta S'in sesine çok güzel diyorlar ama Delta da güzel. Yani alabilecek bütçeniz ve ekipman eksiğiniz yoksa değerlendirilebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…