Asus Rog Delta vs Sennheiser Game Zero

Bütçen ne kadar? Keşke hortlatmadan yeni konu açsaydın, neyse.
Net bir bütçe yok aslında ama çok yukarılara çıkmak istemiyorum. 2. El de tercih edebilirim. Şuan Delta RGB 1500 liraya var bir nebze pahalı geliyor bana. Yani 1000-1500 ama mümkün olduğunca 1000 seviyelerine daha yakın düşünüyorum.

Net bir bütçe yok aslında ama çok yukarılara çıkmak istemiyorum. 2. El de tercih edebilirim. Şuan Delta RGB 1500 liraya var bir nebze pahalı geliyor bana. Yani 1000-1500 ama mümkün olduğunca 1000 seviyelerine daha yakın düşünüyorum.
ASUS kulaklık alınmaz. Çöp.

Toplamları 1200-1400 arası olur.

Open-back olduğu için izolasyon az ve etrafındakiler ne dinlediğini duyabilecek. Şimdiden söylemekte yarar var. Bir de çoğu kişi kabloyu V-moda boom pro ile değiştiriyor ama verdiğin ücret fazla. Bir de çok dayanıklı değil. Sonradan kabloya bir şey olursa değiştirebilirsin:

İzolasyonu olsun istiyorsan MH751/752 var ama stokta yok.

Son düzenleme:
ASUS kulaklık alınmaz. Çöp.

Toplamları 1200-1400 arası olur.

Open-back olduğu için izolasyon az ve etrafındakiler ne dinlediğini duyabilecek. Şimdiden söylemekte yarar var. Bir de çoğu kişi kabloyu V-moda boom pro ile değiştiriyor ama verdiğin ücret fazla. Bir de çok dayanıklı değil. Sonradan kabloya bir şey olursa değiştirebilirsin:

İzolasyonu olsun istiyorsan MH751/752 var ama stokta yok.
Ben aslında MDR-1AM2'nin kalitesi artık bana yetmediği için kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum da bu kulaklık daha iyi midir acaba? Open back olması da pek istediğim bir şey değil.

Edit: Bu arada dün HyperX Cloud Alpha S almıştım fakat iade ettim beni tatmin etmedi müzik ve oyunlardaki genel ses kalitesi.

Son düzenleme:
Ben aslında MDR-1AM2'nin kalitesi artık bana yetmediği için kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum da bu kulaklık daha iyi midir acaba? Open back olması da pek istediğim bir şey değil.
Ses kalitesi olarak daha iyi midir bilmiyorum, sizdeki model hakkında bilgim yok.

Open-back istemiyorsan dediğim gibi MH751 var ama stokta yok. Takip edebilirsin istersen.

@Gaviria Hocam merhaba, hortlatıyorum ama ben de aynı ayrımdayım şuan siz ne yaptınız acaba? Ben Odyofil tarzda ve kalitede müzikler dinliyorum genelde. Müzik kısmı daha ağır basıyor ama oyun için bir kulaklık alayım ikisi bir arada olsun istiyorum. Game Zero buldum bir tane ancak sonradan düşününce HiFi falan yazmıyor hiç bir yerde. ROG Delta RGB'de HiFi ses var kendi DAC'ı var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba hocam. Ben kararsiz kalip en sonunda en iyisi en son modeldir diyerekten Steelseries Arctis Pro + Gamedac aldim.

Geri
Yukarı