Elektronik Asus ROG Falchion 1999TL

999'a sıfır alıp 6 ay kullanıp 1500'e satmıştım. Sonra 1100'e 2. el alıp 2 ay kullanıp 1400'e satmıştım😃 on numara klavye, 2000 değilde 1500 falan olsa tekrar alır kullanırım.

Monster K3 Pro mekanik klavye almistim alirken 500 TL'ydi hepsine taş çıkarır hem Türk malı.
Bir hafta önce bu indirimden yararlanarak Asus Rog Falchion aldım öncesinde de Monster K3 Pro (Bu arada tam ismi "Monster Pusat K3 Pro") yani senin kullandığın klavyeyi kullanıyordum. Kesinlikle hepsine taş çıkarır gibi bir durum yok, Türk malı diye abartmayın bir şeyi. O klavyeden daha kaliteli yüzlerce klavye var.

Adamlar yarım klavye yapıyor, yarı oranda malzeme kullanıp fiyatı ikiye katlayarak satıyor. Sanki bütçe tama yetmemişte bu ufacık tefecik şeyi almışsın gibi. Tabiki buna bayılan bunu isteyen kullanıcılar var kişisel tercihtir ama ben bu tarz bir klavye alsam dolandırılmış hissederdim :D
Bence güzel yorum...

Adamlar yarım klavye yapıyor, yarı oranda malzeme kullanıp fiyatı ikiye katlayarak satıyor. Sanki bütçe tama yetmemişte bu ufacık tefecik şeyi almışsın gibi. Tabii ki buna bayılan bunu isteyen kullanıcılar var kişisel tercihtir ama ben bu tarz bir klavye alsam dolandırılmış hissederdim :D

Çoğu marka maliyete göre değil performansa göre fiyat biçtiği için böyle bunlara örnek G PRO X superlight adamlar ödül kazandı övüldü diye 2500 TL yaptılar ama HyperX Haste'ye bak 500 TL performansı çok iyi kablosu sağlam skatezi sağlam hafif sensör iyi Switch'ler anlatılmaz bir şey performansına bakarsak en kötü model o ile aynı fiyatta olmalı ama adamlar bizi düşünmüşler.

Geri
Yukarı