ASUS ROG G531GU RAM ve termal macun önerisi

wolfmanranks

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Game Developer
Merhaba arkadaşlar ASUS ROG G531gu model laptopuma thermal macun almayı düşünüyorum.

Cooler Master MasterGel maker nano partiküllü termal macun R2 (mgz-NDSG-N15M-R2)​

Bu termal macunun faydası olur mu sizce arkadaşlar? İşlemci 95-98 derece 3.3-.3.39 GHz'lerde çalışıyor bu thermal macun ile 3.8-4 GHz'lere çıkarabilir miyim sizce?
Bir de 16 bir RAM var laptopumda Samsung'un CL 19 2666 MHz 16 GB RAM var cihazda buna herhangi bir marka RAM takarsam CL 18 aynı hızda CL 19 çift kanal çalıştırabilir miyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Bunu kullandım oyunlarda gözle görülür akıcılık hissettim Warzone i7 9750H'ı zorluyordu şimdi rahatladı diyebilirim COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO PARTİKÜLLÜ TERMAL MACUN R2 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bunu kullandım oyunlarda gözle görülür akıcılık hissettim Warzone i7 9750H'ı zorluyordu şimdi rahatladı diyebilirim COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO PARTİKÜLLÜ TERMAL MACUN R2 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu macunu kullandım.

Geri
Yukarı