ASUS ROG G750JS-DS71'e Alternatif Önerisi

Deniz48

Hectopat
Daha fazla  
ABD den tanıdığım vasıtasıyla laptop almayı düşünüyorum.Tr den almakla arasında garanti ve şarj dan başka ne gibi farklılıklar olabilir , ve kuzenim kendi laptopuyla gitti gelirken 2 laptop ile döneceğinden bir sıkıntı olucağını sanmıyorum genede içimde kuşku var.Bütçem 4000tl Amazon.com : ASUS ROG G750JS-DS71 17.3-inch Gaming Laptop, GeForce GTX 870M Graphics : Computers & Accessories

Bunun yerine önerebileceğiniz başka laptop varmı , ssd den vazgeçip bütçeyi 3000 seviyesine de çekebilirim yorumlarınızı bekliyorum

amazondan önerebileceğiniz birşey varmı önceliğim oradan getirmek daha hesaplı oluyor çünkü bu laptobu bende düşünmüştüm eğer abd den getiremezsem

Teşekkür ederim fakat bütçem max 4000 sizin attığınız bütçemi biraz aşıyor s birde ben genel olarak oyun amaçlı istemiyorum render programları ilede uğraşıcam

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı