Asus Rog Gladius II Core 199 TL!

kavalende

Decapat
Daha fazla  
Ön yargılıyım galiba bu markalara. Her firma her alanda olmamalı diye düşünüyorum. Ürünlerini kullanıyorsanız yorum yapar mısınız? Duruma göre bende bu markanın klavyesini almayı düşünüyorum.

Ön yargılıyım galiba bu markalara. Her firma her alanda olmamalı diye düşünüyorum. Ürünlerini kullanıyorsanız yorum yapar mısınız? Duruma göre bende bu markanın klavyesini almayı düşünüyorum.
ASUS ROG Impact 2 kullanıyorum. Gayet memnunum, forumda inceleme konularım da var. Gladius 2, şu an kullandığım fareden daha üst seviye bir fare. Kullanan kişiler oldukça memnun ve bunların arasında profesyonel oyuncular da var.

ASUS'un klavyeleri oldukça pahalı, giriş seviye klavyeleri kaliteli değil maalesef. Ya bunun gibi ₺1000'den ₺200'e düşüren büyük bir indirim bekleyeceksiniz ya da farklı markalara yöneleceksiniz.
17-18cm uzunluğundaki bir ele uyar mı? Ayrıca büyük fare seven birisiyim. Bu dediklerime göre alabilir miyim?
Farklı tutuş biçimlerini kabul eden bir fare. Uzunluğu 13 cm falan olması lazım, ortalama boyutlarda bir fare yani. Siz karar verin.

ASUS ROG Impact 2 kullanıyorum. Gayet memnunum, forumda inceleme konularım da var. Gladius 2, şu an kullandığım fareden daha üst seviye bir fare. Kullanan kişiler oldukça memnun ve bunların arasında profesyonel oyuncular da var.

ASUS'un klavyeleri oldukça pahalı, giriş seviye klavyeleri kaliteli değil maalesef. Ya bunun gibi ₺1000'den ₺200'e düşüren büyük bir indirim bekleyeceksiniz ya da farklı markalara yöneleceksiniz.
Red switch almak istiyorum mekanik olarak ama maalesef 1000 TL civarı ürünler. Bende takip ediyorum. Alırsam alacağım ürün olarak bunuda kattım seçenekler arasına bakalım beklemedeyiz, bir umut bekliyorum. :) Bilgi verdiğin için Teşekkürler.

Dün satılan ROG GLADIUS II Origin Pink daha iyiydi sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı