Asus ROG Gladius Önerisi

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Arkadaşlar bu fareyi almayı düşünüyorum. Hangi siteden sipariş vereyim? Fiyatları çok geniş bir yelpazede. Bir de bazı sitelerde BULK yazıyor ve daha pahalı. Nedeni ne? Hangi site biraz daha ucuza satar bu fareyi? İndirimde kaç Lira oluyor? Bütçe sıkıntısı varda biraz. Kullanıcısı olan varsa sorum var, cevap yazarlarsa güzel olur. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bir bakayım dedim ama 240TL'nin altında fiyat göremedim. 1 - 2 ay önce sanki 170 - 180TL'ydi ürünün fiyatı.
Aynen bende ona şaşırdım. İndirimler mi bitti acaba? Bu arada şu site iyidir, diğerleri kadar gereksiz pahalı değildir diyerek önereceğin bir site var mı?

Hepsiburada da 240TL olarak gördüm oradan alabilirsin ama bence o bütçeye Gladius alma. 250TL'ye Sensei 310 falan var onlara bak derim.

Hepsiburada da 240TL olarak gördüm oradan alabilirsin ama bence o bütçeye Gladius alma. 250TL'ye Sensei 310 falan var onlara bak derim.
Şöyle bir sıkıntı var. Skatezleri değiştirebileceğim bir mouse almak istiyorum çünkü mousepad kullanmıcam. O yüzden modüler vir mouse arıyorduma Önerin çok mantıklı. Olmadı Mastrmouse S, altınada Darkelite Force mousepad alırım.

Arkadaşlar bu fareyi almayı düşünüyorum. Hangi siteden sipariş vereyim? Fiyatları çok geniş bir yelpazede. Bir de bazı sitelerde BULK yazıyor ve daha pahalı. Nedeni ne? Hangi site biraz daha ucuza satar bu fareyi? İndirimde kaç Lira oluyor? Bütçe sıkıntısı varda biraz. Kullanıcısı olan varsa sorum var, cevap yazarlarsa güzel olur. İyi Sosyal'ler.
ROG Gladius daha önce kullanmıştım, tuşlar rahatsız edici düzeyde oynuyor, fakat Asus mouse tercihimdir. ROG Pugio alabilirsin bütçen uygunsa, tuşları takılıp çıkarılabiliyor ve RGB bir mouse.

Hocam selamlar. Mouse aldınız mı ? Sanırım istediğiniz mouse bu. Ve indirime girmiş.

Asus ROG Gladius Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı