Asus ROG GR8 II Nasıldır?

Dediğinizi anladım. Öncelikle teşekkür ederim. Vulkan ve DX 12'de Radeon'un bariz bir fark attığı belli. İleriye dönük olarak rx 480 çok iş yapabilir, buna bir itirazım yok. Ben de GTX 1060'a dair stabil bir problem var sandım. Yoksa performans konusunda haklısınız biraz geriye düşebilir ancak 1080p, yüksek ayarlar min 60 fps benim için yeterlidir Zaten g sync monitörüm de var. Nvidia kart almak daha makul geliyor.

Bakin sayet sizin dediginiz gibi olasun (Ki degil) GTX 1060 3 GB ile 6 GB arasinda fark olmasin, o zaman bu kart Ultra'da oynatabilecek mi? Hayir. Cunku bu sefer de 3 GB VRAM yetmeyecek Ultra'da acmak icin.
Hatta AM4 mini itx kart çıksaydı ryzen ve nvidia ile güzel bir sistem kuracaktım ancak bir ses olmayınca mecburen Intel'e döndüm.

Buyurun izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mini-İTX toplama sistem hazırlayabilirim 5000 Tl'ye tabi siz isterseniz.

Dramatik bir fark yok arada. Şimdi tower kasa var 960 sistemli ancak salona koyacağım için bilgisayarı artık daha küçük birşey lazım. Silverstone rvz01 hoşuma gitti ancak soğutma senaryosu hoşuma gitmedi. Farklı mini itx sistemlere baktığımda da ya genellikle küp modeli karşıma çıktı. İçimde uzun zaman sonra tekrardan bir pc toplama isteği olsa da GR8 II modeli çok mantıklı geldi. Hakkında biraz daha araştırma yapıp son kararı vereceğim. Çok teşekkür ederim bu arada yardımcı olan herkese.

Gaming için 32 GB RAM gereksiz. Aynı paraya GTX 1070 li mini PC toplayabilirsin.

Turbo soğutma pek iyi değil biliyorum fakat yabancı kanallarda bu kasa için F.E soğutma daha iyi diyorlar. Bu arada bu sistem için 450W yetecektir tahminimce. Modüler güç kaynağı da kablolamayı kolaylaştırır.
Bu arada soğutucu koymayı unutmuşum.
Silverstone AR06 9.2cm Fanlı Intel LGA 1150/1151/1155/1156 Fiyatı
bir tek bu uyumlu galiba. Bütçeyi aşarsanız WD Bluetooth serisi bir HDD seçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Öyle bir şey olmayacak.

Yoksa bizim GTX 1060 performansina lafimiz yok. 10 FPS etkilemez, bizim amacimiz en ucuza en iyi bilgisayari almak. Paramiz degerli sonucta...

@spawn_night G-Sync monitorunuz varsa GTX 1060 6 GB alabilirsiniz. Ama @Lactuca hocamizin da dedigi gibi o fiyata 1070 alinabilir.

Bakın arkadaş iyi bir bilgisayar almak konusunda bir derdi yok arkadaş o fiziksel yapıyı satın almak istiyor önce bunu anlayın adamın özel bir isteği var ve bu özel istek için bu tarz bilgisayarlar üretiliyor, tekrar söylüyorum arkadaşımız bu fiziksel yapıyı istiyor.

Bu kasaya çokça denedim de soğutma sistemi aklıma yatmadı bir türlü. İnceleme videolarına baktığımda da i7 işlemcilerde 90 dereceye dakikalar içerisinde çıkabiliyor. Bir de nasıl desem havayı alıyor nereye attığı belli değil Mantık olarak kafama otursa dert etmem de 90 dereceleri ama stabil çalışmasında zorluk çıkaracak gibi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…