ASUS ROG Phone 5 görüşmede karşı tarafa ses gitmiyor

GamingMaster

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. ASUS ROG Phone 5 telefonumla 2 aydır başım dertte. Telefonda birisiyle konuşurken 10, 15 saniye sonra benim sesim karşıya gitmiyor. Ama karşı tarafın ses geliyor. Aradan yine bir 15, 20 saniye geçince benim ses gidiyor ama sonra yine kesiliyor. Bir türlü doğru düzgün konuşamıyorum kimseyle. WhatsApp'ta da aynısı oluyor. Ama bugün bir arkadaşımla görüntülü görüştüm WhatsApp'ta hiç ses kesilmesi olmadı. Nedir bu telefonun derdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızın bu sıkıntısı dışında farklı bir problemi varmıydı.
Ben de 12 gb ram olan modelini almayı düşünüyorum fakat kullananlardan bilgi almak istiyorum.
Nereden ve ne zaman satın aldınız ?
Fiyatı ne kadardı ?
İmei konusunu nasıl hallettiniz ?
Oyunlardaki ısı değerleri ve performans kaybı varmı ?
Rica etsem bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnum olurum.

@Alp676 Sizden de tecrüberlerinizi ve olumlu-olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim ?

Çok Teşekkürler.

Saygılar.

Cihazınızın bu sıkıntısı dışında farklı bir problemi varmıydı.
Ben de 12 gb ram olan modelini almayı düşünüyorum fakat kullananlardan bilgi almak istiyorum.
Nereden ve ne zaman satın aldınız ?
Fiyatı ne kadardı ?
İmei konusunu nasıl hallettiniz ?
Oyunlardaki ısı değerleri ve performans kaybı varmı ?
Rica etsem bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnum olurum.

@Alp676 Sizden de tecrüberlerinizi ve olumlu-olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim ?

Çok Teşekkürler.

Saygılar.
Merhabalar.kusura bakmayın mesajınızı farkedeli çok olmadı.hocam bendeki cihazın olayı karşı tarafın dediğine göre görüşme esnasında bazen ses kesiliyor.fakat her zaman değil arada bir olduğu oluyor.fakat bunu Bluetooth kulaklık ile denediğimde tekrarlamıyor.veya WhatsApp ile görüşmede yapmadı.birde yakınlık sensörü yüksek güneş ışığı varken telefonu yanağımdan ayırdığımda ekranı açıyo fakat düşük aydınlatma veya akşam ekranı açmıyo.sanırım android update ten kaynaklı bir sorun.normalde sensörü çalışıyor.onun haricinde telefon gayet hızlı görüntü ve batarya performansı baya iyi.biraz büyük yanlız.oyun olarak detaylı deneme imkanım pek olmadı.zaten alalı da çok olmadı.biraz yüzeysel Pubg ve Cod mobile denedim.Telefondaki netliği evde bilgisayardan alamadım daha.Cihaz bana 8 bin küsüre maloldu.kayıt olayı yok.uzatma yaparak devam edicem.

Merhabalar.kusura bakmayın mesajınızı farkedeli çok olmadı.hocam bendeki cihazın olayı karşı tarafın dediğine göre görüşme esnasında bazen ses kesiliyor.fakat her zaman değil arada bir olduğu oluyor.fakat bunu Bluetooth kulaklık ile denediğimde tekrarlamıyor.veya WhatsApp ile görüşmede yapmadı.birde yakınlık sensörü yüksek güneş ışığı varken telefonu yanağımdan ayırdığımda ekranı açıyo fakat düşük aydınlatma veya akşam ekranı açmıyo.sanırım android update ten kaynaklı bir sorun.normalde sensörü çalışıyor.onun haricinde telefon gayet hızlı görüntü ve batarya performansı baya iyi.biraz büyük yanlız.oyun olarak detaylı deneme imkanım pek olmadı.zaten alalı da çok olmadı.biraz yüzeysel Pubg ve Cod mobile denedim.Telefondaki netliği evde bilgisayardan alamadım daha.Cihaz bana 8 bin küsüre maloldu.kayıt olayı yok.uzatma yaparak devam edicem.
İlgi,alaka ve zahmetiniz için çok teşekkür ederim.
Nereden ve nasıl temin ettiğinizi da paylaşma imkanınız varmı ?
Hangi aşamalarda cihaza ulaşabildiniz ?
Satıcı'dan mı aldınız yoksa yurtdışından kendiniz mi getirttiniz ?
Elimdeki Samsung M52 cihazı satıp üzerine ekleme yapıp almayı planlıyorum.
Kayıt yok dediniz ve uzatmadan bahsettiniz ve onun da nasıl hallolduğuna değinirseniz sevinirim.
Musait olduğunuz da detaylı bilgi paylaşırsanız mutlu olurum.
Şimdiden tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Kendinize iyi bakın.

İlgi,alaka ve zahmetiniz için çok teşekkür ederim.
Nereden ve nasıl temin ettiğinizi da paylaşma imkanınız varmı ?
Hangi aşamalarda cihaza ulaşabildiniz ?
Satıcı'dan mı aldınız yoksa yurtdışından kendiniz mi getirttiniz ?
Elimdeki Samsung M52 cihazı satıp üzerine ekleme yapıp almayı planlıyorum.
Kayıt yok dediniz ve uzatmadan bahsettiniz ve onun da nasıl hallolduğuna değinirseniz sevinirim.
Musait olduğunuz da detaylı bilgi paylaşırsanız mutlu olurum.
Şimdiden tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Kendinize iyi bakın.
Hocam kusura bakmayın pek giremiyorum geç görüyorum mesajı.isterseniz telefon numarası verin ben sizi telefondan arıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı