ASUS ROG Phone II: İlk Bakış

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ASUS ROG Phone II: İlk Bakış
asus-rog-phone-2-ifa-2019-technopat-1920x1078.jpg

En güçlü özelliklere sahip akıllı telefon ROG Phone 2 oldu. 1 Terabyte depolama, 12 GB RAM, 6000 mAh batarya ve çok daha fazlası bu telefonda… Dünyanın ilk Qualcomm Snapdragon 855 mobil platformu tabanlı akıllı telefonu olma özelliğini taşıyan ROG Phone 2 tasarım ve donanım detayları ile tam anlamıyla oyun odaklı bir akıllı telefon olarak karşımıza […]

Devamı: ASUS ROG Phone II: İlk Bakış
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Yanlış bilgilendirme. Bu telefon "Dünyanın ilk Qualcomm Snapdragon 855 mobil platformu tabanlı akıllı telefonu" değil.
Bu arada teknik özelliklerde "855+" yazıyor. Eğer 855+ ise, ilk telefon olabilir ama 855 kullanan ilk telefon değil.

1 TB ile napabilirsin ki telefonda? Şişirme. 128 GB maksimum yetecektir bence. 64 GB telefonum ve yetiyor. Android'de bir oyun maksimum 5 GB kaplıyor, öyle ağır oyun sayısı da az. 80 GB'lık oyun yok ki, bilgisayar gibi.

Ben 1 TB depolamayı masaüstünde bile dolduramıyorum. O kadar oyun var, proje dosyaları var, halen 298 GB boş. Dolduranlar vardır ama kullanıcı geneli dolduramaz kolay kolay. Zaten teknik özelliklerde 256/512 GB yazıyor.

Ben 1 TB depolamayı masaüstünde bile dolduramıyorum. O kadar oyun var, proje dosyaları var, halen 298 GB boş. Dolduranlar vardır ama kullanıcı geneli dolduramaz kolay kolay. Zaten teknik özelliklerde 256/512 GB yazıyor.
Hocam bilmiyorum ama fiyatı iyi gibi. iPhone 11 alacağıma bunu alırım, kat kat iyi bence. 6000 mAh, güzel soğutma falan.

Hocam bilmiyorum ama fiyatı iyi gibi. iPhone 11 alacağıma bunu alırım, kat kat iyi bence. 6000 mAh, güzel soğutma falan.
Ya, iPhone'ye göre elbette çok çok iyi. Ama benim çok üst seviye telefona ihtiyacım yok. Gerçekten merak ediyorum böyle telefonları alıp bilgisayarın yerine kullanabilen var mı acaba?

Ya, iPhone'ye göre elbette çok çok iyi. Ama benim çok üst seviye telefona ihtiyacım yok. Gerçekten merak ediyorum böyle telefonları alıp bilgisayarın yerine kullanabilen var mı acaba?
Ben de Mi 8 Lite kullanıyorum, 5000-10000₺'lik telefon almayı düşünmüyorum, bana da saçma geliyor o kadar büyük meblağlar vermek. Telefon işte, aynı görevi görüyor. Ucuz bir şey al, kalanını altın yap paranın. 2 sene sonra telefon yavaşladı mı, sıkıldın mı, sat ucuza, yeni model orta seviye bir telefon al.

Edit: Çoğu hava için alıyor. Mekanda çıkaracaksın masanın üstüne koyacaksın o elma, o çentiksiz ekran herkesin dikkatini çekecek :p
Ha, ama asla iPhone 5s falan kullanmak istemezdim. Zaten kullanamam, bir karışım 23 santimetre falan. Ellerim büyük :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı