ASUS ROG Pugio 2 kısa inceleme

Kısa bir inceleme ile karşınızdayım, bu fareyi ilk defa gördüğümde performansına göre uygun-normal seviyede olduğunu düşündüğüm halde ASUS'un geri ödeme kampanyası ile birden F/P konusunda zirveye oturdu ve hemen sipariş verdim. Kullanıma başladığımda bu kararımdan bir an pişman olmadım, sadece DPI tuşu yukarıda olsa kullanım rahatlığı olabilirdi ama dediğim gibi bu asla büyük bir problem olmadı 4.5/5 diyebilirim.

1629733771216.png

Satın aldığım Impact II fare sorunlu çıkınca onu iade edip bundan satın aldım ve daha elime ulaşmadı. Avuç içine oturan mıknatıslı arka kapağının kolay çıktığını söyleyenler var. Sen böyle bir şey yaşadın mı?

Bir de Asus geri ödemesi tarafına ulaştıysa ne kadar sürede yapıldı, yazabilir misin?

Satın aldığım Impact II fare sorunlu çıkınca onu iade edip bundan satın aldım ve daha elime ulaşmadı. Avuç içine oturan mıknatıslı arka kapağının kolay çıktığını söyleyenler var. Sen böyle bir şey yaşadın mı?

Bir de Asus geri ödemesi tarafına ulaştıysa ne kadar sürede yapıldı, yazabilir misin?
Selamlar ben de mouse'u yeni aldım fakat 1 haftalık bir kullanımda, hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. Asus geri ödemesi konusunda da 2 kampanyamevcut birince 3 birince 1 gün önce başvurdum ama iş günlerini dikkate alırsanız ikisi de pazartesi işleme konulmuştur muhtemelen, henüz dönüşte bulunulmadı ama çok sürmeyeceğini umuyorum

Selamlar ben de mouse'u yeni aldım fakat 1 haftalık bir kullanımda, hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. Asus geri ödemesi konusunda da 2 kampanyamevcut birince 3 birince 1 gün önce başvurdum ama iş günlerini dikkate alırsanız ikisi de pazartesi işleme konulmuştur muhtemelen, henüz dönüşte bulunulmadı ama çok sürmeyeceğini umuyorum
Farem bugün ulaştı ve benim ürünümde de kapak kalkması gibi bir şey yoktu. Sanırım o gördüğüm bir kişi yandaki klipslerini kırmış olmalı ki bunu yaşadı. Onun dışında çok güzel bir ürün, Impact'e göre çok daha memnun kaldım.

Kampanya katılımını, Asus ana sitesinde sağ üst taraflarda kampanya takibi tarzında bir tuş var oradan yapabilirsin. Benim bir ürünüm onaylanmış onun ödemesinin tarafıma ulaşmasını bekliyorum.

Kablosuz modunda takılmalar oluyor bende mouse pad kaynaklı mı değil mi anlayamadım kablolu kullanıyorum şimdilik bir de şu sağ ve sol taraftaki tuşlar çıkarılıyor mu acaba mouse tutarken sağ taraftaki tuşlar rahatsız ediyor elimi.

Kablosuz modunda takılmalar oluyor bende mouse pad kaynaklı mı değil mi anlayamadım kablolu kullanıyorum şimdilik bir de şu sağ ve sol taraftaki tuşlar çıkarılıyor mu acaba mouse tutarken sağ taraftaki tuşlar rahatsız ediyor elimi.
Yazılım güncellemelerini tam yaptığından emin ol. Ben sadece ilk bağlarken 1-2 sniye takılma yaaşıyorum sonra kullanmyaadevam edişim akıcı oluyor.

Evet yanlardaki tuşlar da mıknatıslı ve çıkarılabiliniyor. Üst arka kapağı çıkartıp ince bir çubuk ile de çıkarabilir ya da önerildiği gibi üst ön kapağı vidaları ile söküp devamında rahatça mıknatıslı tüm tuşları daha sağlıklı çıkartabilirsin.

Arkası hatchbag arabalar gibi tombul. Avuç içi tutuşlar için çok güzel oturuyor. Gladius hiç ellemedim ama G300S ile arkası benzer diyebilirim.

Eki Görüntüle 1148016
Teşekkürler hocam. İndirimi görünce hemen almış bulunduk. Pugio’da iyi bir seçenek olabilirmiş.

Geri
Yukarı