ASUS ROG STRIX 1660 Ti Ryzen 2600 16 GB 3000 MHz RAM’li ikinci el sistem ne kadar eder?

Jelibonnes

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, 6 ay önce topladığım sistemi satmayı planlıyorum fakat ne kadar fiyat belirleyeceğimi bulamadım. Toplamda 50 saat açık kalmamıştır bile yani yeni gibi bir şey :) sizce bu sistemin fiyatını ne kadar olarak belirlemeliyim?

Sistem özellikleri; ASUS ROG STRIX 1660 Ti, Ryzen 2600,2x8 (16 GB) Corsair Vengeance DDR4 3000 MHz, MSI B450M PRO M.2-v2, Cooler Master Watt 80+ 600W, Adata SU630 480 GB, Cooler Master mastercase Pro 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir sistem var. Sitelerdeki hazır sistemler üzerinden sıfır fiyatını görebilirsiniz. İndirim dönemine denk geldiğiniz için fiyatlar düşük olacaktır. Sonraki günler satış için daha uygun olabilir. Acil olacaksa dediğim gibi sıfır fiyatları üzerinden bir indirim sağlayın.

Teşekkür ederim. Evet indirimler sebebiyle şu an fiyat daha aşağıda oluyor ancak biraz bekleyebilirim, normal fiyatlarda satmak daha mantıklı geliyor.
4450 tl teklif geldi, dizce satayım mı yoksa daha yüksek teklif gelmesi için bekleyeyim mi?
@Motionless IN White, @Aydinikus, @Uchiha Shisui siz ne dersiniz acaba?

Son düzenleme:
Bence hemen satmalısın. Zararın neresinden dönersen kârdır. Hem sıfır fiyatıyla karşılaştırdığında bariz bir uçurumda yok. Misal bende ultrabook vardı 3500 TL'ye almıştım. 3250'ye satıp 4500'e sistem aldım. Bütçe dolayısıyla bir sıkıntın yoksa ver geç derim. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı