İnceleme ASUS ROG Strix 550W 80+ Gold PSU

Ben de diyorum tüylü kablo yapmışlar.

2 saatlik Borderlands 3 oyunundan sonra şunu ekleyebilirim, ekran kartının sıcaklığı bariz bir şekilde düştü. En son dün oynadığımda 1-2 saatte 70 derece iken şu anda 66 derece. Kasamı temizlediğimi belirtmiştim ama yalnızca yüzeysel ve 3-4 haftalık çok ince bir toz vardı.

@Jarex şu anda herhangi bir siyah ekranla karşılaşmadım ama henüz çok erken. Ekran kartı sıcaklığının böyle düşmesi ilginç.

Hayırlı olsun öncelikle en yakışıklı güç kaynağı diyebiliriz. ROG Strix resmen bir tutku. Sıvı soğutması hariç her ürünü alınır. NZXT ve Corsair yazılımı ile fark attığı için bu yorumu yapıyorum. Lakin bende almak isterdim ama kasamdan dolayı alamıyorum. Güç kaynağı kısmı kapalı olduğu için, gözükmeyeceğinden dolayı Corsair ilede mutluyuz.

@kino eğer 100-200 Watt daha üst sürümleri (Evladiyelik almak istediğim için.) bu kadar pahalı olmasaydı sanırım ben de siparişi çoktan vermiş olurdum.
Güzel günlerde, güle güle kullanman dileğiyle...

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu arada fiyatı çok pahalı geldi, bu fiyata High Power 750W 80+ Gold alınabilirdi.

80+ GOLD bir PSU dan söz ediyor, fiyatına göre güzel. +10 yıl garanti. Güle güle kullan.

High Power o fiyat bandında ki iyi ürünlerden biri. High Power iyi markadır. Bu aralar çok tercih ediliyor.
Kötü bir marka olduğunu söylemedim ki zaten. Kaliteli olduğunu ben de biliyorum. Ama arkadaşın aldığı ürünün daha kaliteli olduğu net ortada.

Listede gördüğünüz gibi bahsettiğiniz ürün Tier B bir ürün. Arkadaşın aldığı ise Tier A yani üst seviye bir ürün. Bu açıklama yeterlidir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…