ASUS ROG STRIX G15 Advantage alınır mı?

Muncusu

Decapat
Daha fazla  
Sevgili yazar arkadaşlar, Lenovo Legion 5 Pro da stok sıkıntısı ve Amerika'dan gelecek olan arkadaşın erken gelmesi durumundan dolayı bu laptopu almak zorunda kaldım ama bu laptop hakkında hiç iyi yorumlar yok sıvı metal macundan dolayı CPU muazzam sıcaklıklara çıkıyor ve kısa devre hatasından dolayı GPU'nun yandığına dair birçok yorum var sitesinde ve Reddit tarzı forumlarda. Bu laptopu kullanan eden bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bana tavsiye verebilir mi? Ona göre satmak dahil çeşitli yöntemler düşünüyorum.
Laptop bu:
Laptop gelince görüntülerle ve testlerle güncellemeye çalışacağım inşaallah.

İşlemci ısınıyor orası gerçek. Amd mobil ekran kartı hakkında hiçbir fikrim yok ancak driver konusunda genelde sıkıntı çıkıyor Amd ekran kartlarında. Isınma sorunu olan işlemci+driver problemli ekran kartı nasıl bir ikili olur cidden soru işareti. Ancak önceki seri AMD işlemci+ekran kartı olan MSI modellerinden memnun olan kullanıcılar yazıyordu forumda. Rog Strix de kaliteli kasa kullanıyor. Umarım kronik sıkıntıları yoktur da hayırlısıyla kullanırsınız.

Valla eylüle doğru ben de bundan almayı düşünüyordum. İncelemenizi dört gözle bekliyorum. Sadece bildiğim ki büyük ihtimalle siz de biliyorsunuzdur mux switch yok ve asus cl 22 ram mi ne kullanmış 3080' lere ise cl 18 mi ne ram kullanıyorken, rakamlardan tam emin değilim. Zaten youtube incelemelerinde diğer laptoplara karşı aldığı skor incelenirken normal hali, yeni ram takılmış hali bir de yeni ram ve ekstra monitör ile birlikte elde edilen fps olarak 3 farklı şekilde incelenmekte. 3. hali en performanslısı.

İşlemci ısınıyor orası gerçek. Amd mobil ekran kartı hakkında hiçbir fikrim yok ancak driver konusunda genelde sıkıntı çıkıyor Amd ekran kartlarında. Isınma sorunu olan işlemci+driver problemli ekran kartı nasıl bir ikili olur cidden soru işareti. Ancak önceki seri AMD işlemci+ekran kartı olan MSI modellerinden memnun olan kullanıcılar yazıyordu forumda. Rog Strix de kaliteli kasa kullanıyor. Umarım kronik sıkıntıları yoktur da hayırlısıyla kullanırsınız.
Şimdi kafama takılan cpu ısınmada kısılma ve tekrar kapatma gibi sorunlar mevcutmu ve amd gpular bu yazılımsal sıkıntıları günceller mi bilmiyorum ama bir kumar oynadım gibi hayırlısı olsun.
Vallahi eylül'e doğru ben de bundan almayı düşünüyordum. İncelemenizi dört gözle bekliyorum. Sadece bildiğim ki büyük ihtimalle siz de biliyorsunuzdur MUX Switch yok ve ASUS CL 22 RAM mi ne kullanmış 3080'lere ise CL 18 mi ne RAM kullanıyorken, rakamlardan tam emin değilim. Zaten YouTube incelemelerinde diğer laptoplara karşı aldığı skor incelenirken normal hali, yeni RAM takılmış hali bir de yeni RAM ve ekstra monitör ile birlikte elde edilen FPS olarak 3 farklı şekilde incelenmekte. 3. hali en.

Vallahi eylül'e doğru ben de bundan almayı düşünüyordum. İncelemenizi dört gözle bekliyorum. Sadece bildiğim ki büyük ihtimalle siz de biliyorsunuzdur MUX Switch yok ve ASUS CL 22 RAM mi ne kullanmış 3080'lere ise CL 18 mi ne RAM kullanıyorken, rakamlardan tam emin değilim. Zaten YouTube incelemelerinde diğer laptoplara karşı aldığı skor incelenirken normal hali, yeni RAM takılmış hali bir de yeni RAM ve ekstra monitör ile birlikte elde edilen FPS olarak 3 farklı şekilde incelenmekte. 3. hali en performanslısı.

RAM konusunu biliyorum SSD de dandik o konuda tecrübeliyim ama diğer sıkıntılar konusunda korkularım mevcut sıvı metal soğutma çok büyük dert kısa devre hatası kabus gibi. Testleri ve yaptıklarımı paylaşacağım o zaman sizde fikir oluşur.

Merhaba ben de almayı düşünüyodum ama siz böyle diyince korktum aldınız mı memnunmusunuz ya da sıkıntısı var mı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı