ASUS ROG STRIX G16 alınır mı?

Bütçe
60000
Evet. Ve 2023 serisi genel olarak sorunlu çıkmış. 47 bine sattım cihazı Omen 16 aldım 14700HX 4070 olan modeli.

Peki iki cihaz arasında kıyaslama yapabilir misiniz? Gerek performans, ekran kalitesi, kasanın hissiyatı. Ne düşünüyorsunuz?

Peki iki cihaz arasında kıyaslama yapabilir misiniz? Gerek performans, ekran kalitesi, kasanın hissiyatı. Ne düşünüyorsunuz?

Cihaz bugün gelecek. Kullandıktan sonra değerlendirmemi paylaşacağım.

Hocam selamlar agirlik ve pil ömrü hakkinda bilgi verebilir misiniz?

Bildigim kadariyla TypeC thunderboltu var ama dogru mu? Bir de pili ne kadar gidiyor günkük bir kullanimda?
Günlük boş kullanım chromeda falan 2.5 3.5 saati buluyordu pil konusunda çok bir şey beklemeyin adaptör gaminglerin kaderi ben sürekli taşımam gerektiği için macbooka geçtim işin sonunda ha bu da 40 pil devrinde 97 pil sağlığına düştü iki tarafıda değnek.

Vardı sanırım internette yazıyorsa vardır emin değilim

Anladim tesekkur ederim. Yani internetteki reviewlarda 4 5 saatler konusuluyo benim de pek inanasim gelmedi acikcasi.

Anladim tesekkur ederim. Yani internetteki reviewlarda 4 5 saatler konusuluyo benim de pek inanasim gelmedi acikcasi.
Yani ben çok parlaklıkta kullanırım ben her zaman da kısılsa güç tasarrufu açılsa vs o kadar atacağını sanmıyorum

Adaptörsüz 2.5 kilo diye hatırlıyorum ben sattım taşınabilir olmadığı için mace geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…