ASUS ROG STRIX G16 sağ hoparlörden ses az geliyor

Hocam ben buradaki son mesajı yazdıktan sonra sorun yine başladı. 50 60 seviyelerinde kullandığımda sorun olmadı bir de sen deneyip bana dönüş sağlarsan memnun olurum.

Hocam ben buradaki son mesajı yazdıktan sonra sorun yine başladı. 50 60 seviyelerinde kullandığımda sorun olmadı bir de sen deneyip bana dönüş sağlarsan memnun olurum.

Teknik desteği aramıştım format atın düzelmzse garantiye gönderin dediler. Sebebini bilmiyorum yazılımsal bir hatamış gibi duruyor.

Son düzenleme:
Teknik desteği aramıştım format atın düzelmzse garantiye gönderin dediler. Sebebini bilmiyorum yazılımsal bir hatamış gibi duruyor.
Hocam banada aynı şeyi söylediler ama ne format atıcak durumum ne de garantiye gönderebilecek zamanım var. Ayriyeten siz windowsu etkinleştirdiniz mi ?

Hocam bana da aynı şeyi söylediler ama ne format atacak durumum ne de garantiye gönderebilecek zamanım var. Ayrıyeten siz Windows'u etkinleştirdiniz mi?

Benim Windows etkin. Ne zaman tekrak başladı sorun söyleyebilir misinz?

Benim Windows etkin. Ne zaman tekrak başladı sorun söyleyebilir misinz?
Sorun 2-3 ay önce tekrar başladı ve şu anda da devam ediyor bana söyledikleri windows satın almadığımdan dolayı kaynaklanabileceğiydi fakat siz etkin diyorsunuz demekki sorun farklı yerde.

Sorun 2-3 ay önce tekrar başladı ve şu anda da devam ediyor bana söyledikleri Windows satın almadığımdan dolayı kaynaklanabileceğiydi fakat siz etkin diyorsunuz demek ki sorun farklı yerde.

Bilemiyorum. Konuyu öne çıkarabilri misiniz belki yardımcı olurlar.

Merhabalar bende de aynı sorun mevcut. Tüm driverler güncel. Sağ hoparlör yüzde 60-70 bandını geçince kısıyor sesi ve durum çok can sıkmaya başladı. Windows aktif. Bir ara güncellemeyle düzelir gibi oldu fakat halen devam ediyor. Çözüm bulabilen var mı? Böyle bir markadan saçmalık gerçekten. Bir de sinir bozucu şekilde düzelip düzelip tekrar bozulması çok saçma.

Merhabalar bende de aynı sorun mevcut. Tüm driverler güncel. Sağ hoparlör yüzde 60-70 bandını geçince kısıyor sesi ve durum çok can sıkmaya başladı. Windows aktif. Bir ara güncellemeyle düzelir gibi oldu fakat halen devam ediyor. Çözüm bulabilen var mı? Böyle bir markadan saçmalık gerçekten. Bir de sinir bozucu şekilde düzelip düzelip tekrar bozulması çok saçma.

Sorun hala devam ediyor hocam kronik bir sorun tahminimce.

Bilgisayarı yeni aldım, driverları kurdum. Video izlerken fark ettim sağ hoparlörden ilk başta normal ses geliyor. Sonra kafasına göre sesi kısıp açıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?
ASUS'un harika kalite kontrol mekanizmasi sayesinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…