ASUS ROG STRIX G17 laptop nasıldır?

O bütçede 4080 varken mantıksız.

msı kagıt ustunde harıka cıhaz ancak ekranı gercekten cok kotu inanılmaz ekran farkları var

Bu iki laptop arasindaki fark nedir bilesenler ayni ama fiyat cok fark ediyor.
RTX4080 ve 32RAM'li bilgisayar bakiyorum bunlar uygun
O bütçede 4080 varken mantıksız.

Satıcı farkı var hocam hiçbir fark yok başka.

Normal şartlarda Turbo modunda 50 55 derecelerde gezer. Mobil kullanımda zaten Turbo moduna almadığımdan çok daha düşüyor ama boştaki derecesi çok önemli değil çünkü ağır oyunlar zaten fazlasıyla zorlayacaktır soğutması oldukça başarılı en ağıt oyunlarda bile limit sıcaklıkları geçmiyor. Lakin ben biraz pimpirikli olduğumdan iets GT500 soğutucu aldım. İstediğim gibi sıcaklığına müdahale edebiliyorum çünkü inanılmaz soğutuyor. 20 derece düşürebiliyor var olan sıcaklığı. Birde çift monitör olarak kullanıyorum harici klavye ile biraz daha yük biniyor haliyle iki ekranıda aktif kullandığımda , ona rağmen 60 lara çıkıyor en fazla boşta iken.
Hocam bilgisayarı nerden aldınız peki alacağım fakat biraz güvenemiyorum bazı arkadaşlar sorun yaşamış 2. El falan göndermişler yardımcı olabilirmisiniz

Satıcı farkı var hocam hiçbir fark yok başka.

Hocam bilgisayarı nereden aldınız? Peki alacağım fakat biraz güvenemiyorum bazı arkadaşlar sorun yaşamış 2. el falan göndermişler yardımcı olabilir misiniz?

Hepsiburada'dan aldım ama Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünü aldım. Güvenemediğim taraflarla uğraşmak uzak dursun.

Satıcının Hepsiburada olmasına dikkat edin bu başka siteler içinde geçerli. Bence nereden alırsanız alın internet sitesi olarak Amazon ise Amazon'un sattığı Hepsiburada ise Hepsiburada'nın sattığını almak bence daha mantıklı.

Hepsiburada'dan aldım ama Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünü aldım. Güvenemediğim taraflarla uğraşmak uzak dursun.

Satıcının Hepsiburada olmasına dikkat edin bu başka siteler içinde geçerli. Bence nereden alırsanız alın internet sitesi olarak Amazon ise Amazon'un sattığı Hepsiburada ise Hepsiburada'nın sattığını almak bence daha mantıklı.

Teknosa olsa nasıl olur Teknosa'da farklı bir kullanıcı satıyor teknorya diye güvenilir midirki.

Teknosa olsa nasıl olur Teknosa'da farklı bir kullanıcı satıyor teknorya diye güvenilir midirki.

Hocam ben o konuda bir şey diyemem. Tavsiyem alacağınız yeri bir arayın sorun daha önce oradan almış olanların yorumlarına ulaşın farklı mecralardan. Şikayet var da aratın vs vs. belki biraz fazla paranoyakça ama ben böyle yapardım yine de gider 2 fazla verir güvenilir yerden alırdım :)

Hocam ben o konuda bir şey diyemem. Tavsiyem alacağınız yeri bir arayın sorun daha önce oradan almış olanların yorumlarına ulaşın farklı mecralardan. Şikayet var da aratın vs vs. belki biraz fazla paranoyakça ama ben böyle yapardım yine de gider 2 fazla verir güvenilir yerden alırdım :)

Hocam zaten güvenilir satıcı fakat insan gene korkuyor netten satmasalar ta buradan İstanbul'a gideceğim öğrenciyim 60-70 bin TL benim için önemli 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı