ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 sürücüleri ayrıyeten yüklenmeli mi?

campanharo

Decapat
İlk kez kendi bilgisayarımı kendim kurdum. Sürücüleri indirmek yerine Windows güncellemeleri kontrol ettim ve hepsini tek tek yükledim. Bundan sonra driverları ayrıyeten yüklemem lazım mı? Şu an bir sıkıntı yok gibi. Aygıt sürücüsünde de bir sorun göremiyorum.

İlk kez kendi bilgisayarımı kendim kurdum. Sürücüleri indirmek yerine Windows güncellemeleri kontrol ettim ve hepsini tek tek yükledim. Bundan sonra driverları ayrıyeten yüklemem lazım mı? Şu an bir sıkıntı yok gibi. Aygıt sürücüsünde de bir sorun göremiyorum.

Windows 10 kendisi yüklüyor ekran kartı driverınıda setup olarak önünüze geliyor kuruyorsunuz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Windows 10 kendisi yüklüyor ekran kartı driverınıda setup olarak önünüze geliyor kuruyorsunuz. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.
Ekran kartı driverı setup olarak gelmedi önüme. Tam olarak açar mısınız? Windows NVIDIA ile ilgili program/sürücüler de yükledi kendi onları mı kast ediyorsunuz acaba

GeForce Experience'dan GeForce Game Ready adlı bir sürücüyü kurdum yeterli midir
Ekran kartı sürücülerini elle kurmanız daha iyi olur. Windows çoğu zaman güncel olmayan sürücü kurar.
Sürücülerin en güncelini ama BETA olmayanını kuracaksınız hocam. MyASUS'tan bulursunuz sürücüleri. ;)
Eksik sürücülerin hangisi olduğunu nasıl anlayacağım onu kast ettim. Aygıt sürücüsünde bir sorun yok çünkü

Yeni konular

Geri
Yukarı