ASUS ROG STRIX GO 2.4 kulaklığı alınır mı?

AfRu

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım kulaklık (CM MH670) yapısal olarak ve kablosuz bağlantıda ciddi sorunlar çıkarmaya başladı, alternatif olarak ROG STRIX GO 2.4 modelini düşündüm.

Bu kulaklığı kısa-uzun süreli olarak kullanmış arkadaşlar şu anda alınmasını önerir mi, fiyatını hak eden bir kulaklık mıdır? Özellikle ses kalitesi ve dayanıklılık açısından iyi midir?

Ayrıca bu kulaklığa alternatif olabilecek güzel önerileriniz varsa onlara da açığım, 1300'ü geçmesin ve SteelSeries Arctis serisi olmasın yeter.

İnadına HyperX Cloud 2 diyorum çok çok memnunum.

İnadına HyperX Cloud 2 diyorum çok çok memnunum.
Yıllardır hala eskimedi mi bu model :D

Bu kulaklığın basslarda çok iyi olduğunu duymuştum, peki en tiz seslerde seste bozulma/titreme yapıyor mu?
Hocam artcis 7 almayı düşünüyorum neden bu model olmasın dediniz acaba?
Hocam arctis 3-5-7-9-Pro modellerinde mantığa aykırı yapısal bir hata mevcut. Bu modelleri kullanan insanların hatırı sayılır bir kısmı bir süre sonra kulaklığın özgürce hareket etmesini sağlayan, iki kulaklık bölmesinin içinde olan sert metal parçanın dayanıksız plastiği kırmasından şikayetçi. Bunun sebebi az önce de belirttiğim gibi yapısal hatadan kaynaklanıyor.

Bu yapısal hata ise kulaklık kafadayken metal parçaya bağlı olan kulaklık bölmelerinin dışındaki plastik parçanın üstte kalan kısmının yukarı/aşağı doğru fazla eğilmesi. Bu parça eğildikçe içeride kalan metal parça kulaklığın içerisinden dayanıksız plastiğe zamanla açılanmış bir kuvvet uyguluyor ve zamanla plastik çatlayıp kırılıyor. Geriye sadece 2 kulaklık bölmesini bağlayan elektrik kabloları kalıyor.

Beni yanlış anlamayın çoğu kişi Arctis 7'nin ses kalitesinin çok iyi olduğunu söylüyor. Sadece yapısal olarak sorunları var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı