ASUS ROG STRIX LC 240mm nasıldır?

Cellat006

Hectopat
Selamlar,

Başlıkta belirttiğim soğutucuyu kullanan var mıdır? i9-9900KF için sizce iş görür mü? Özellik ve performans olarak ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Çok kaliteli bileşenlerden oluşan ürünler geliştiriyorlar. İş görür.
Peki OCCT ile yaptığım stres testinde 87-90 aralığına çıkıyor. Normal midir? Düşürmek için düşünmeye değer mi? Sormadan söyliyeyim sistemi Sinerji Bilgisayar'a toplattım,bana hazır kurulu geldi. Anakartım Asus Z390-E Gaming, kasam ise Cooler Master Mastercase Pro 5. Önde 3 adet Cooler Master 140 mm Air Flow Pro 1600 RPM, egzozda ise kasanın kutu içeriğinde yer alan 1200 RPM fan var.
İş görür ama fiyatı biraz pahalı geldi. O fiyatlara Corsair markasının 360mm sıvı soğutmalarına bakabilirsin.
Belirttiğim bileşenlere 360 mm uymadığı için 240 mm almıştım. Siz ne dersiniz sorularım için?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı