ASUS ROG STRIX LC 360 vs. RYUJIN 240

Ryujin’in fanlarını dünyanın en sessiz fanlarını üreten Noctua yapıyor, sadece üzerindeki LED ekran farkı yok yani. 360mm olanda fanlarda herhangi bir marka ismi yok. 360mm belki birkaç derece daha serin çalıştırır ama Ryujin de daha sessiz çalışacaktır.

Yazılımsal olarak güncel sürümleri kullanıyorum. Yanma sorunu için gelen güncellemede ekran kendini hızlıca kapatıp geri açıyor, dikkatli bir şekilde bakınca anlaşılıyor.
Asus almadım evet üzerinden baya gün geçti Aorus 360mm rgb sıvı soğutmasını aldım efsane birşey yazılımda sıkıntı var malesef ekranda yanma gibi sorunlarda yok işlemci 10 derece ile 15 derece arasında düştü amd ryzen 9 3900x yanında verdiği wraith prime soğutucusu 75 leri gösteriyordu hatta 80 bu aldığım sıvı soğutucu sayesinde oyunlarda max 60 görüyorum artık normal 40 45 arası sizce iyi seçim i yaptım?

Asus almadım evet üzerinden baya gün geçti Aorus 360mm rgb sıvı soğutmasını aldım efsane birşey yazılımda sıkıntı var malesef ekranda yanma gibi sorunlarda yok işlemci 10 derece ile 15 derece arasında düştü amd ryzen 9 3900x yanında verdiği wraith prime soğutucusu 75 leri gösteriyordu hatta 80 bu aldığım sıvı soğutucu sayesinde oyunlarda max 60 görüyorum artık normal 40 45 arası sizce iyi seçim i yaptım?
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sizin gönlünüz rahat ise doğru bir seçim yapmışsınızdır. 😄 Bir çok markanın ürünü sıcaklık olarak benzer değerler sunuyor zaten gerisi kullanıcı tercihine ve bütçeye kalıyor. Bana kalırsa sizin değerleriniz de 3900x için gayet iyi tekrardan hayırlı olsun.

Geri
Yukarı