Asus ROG Strix RTX 2060 Gaming OC vs MSI RTX 2060 Gaming Z

Ucuz olandan ziyade en ucuzuyla bu modellerin arrasında 100-200 TL var ise yüksek modeller bence daha cazip. Tabii ki yüksek meblağ farkları varsa ucuz olanı alın geçin.

Bu ikisi arasından ROG Strix.

Mesela yurt dışında yaşasak ve Dolar kazansak, ne farkeder 50$ fazla vereyim deriz. Ancak Türkiye'de bu 50$ oluyor sana 300 TL. 2-3 derece daha az ısınacak diye 300 TL verilmez diye düşünüyorum.

Bende strix var. CW filan yok. Saat hızı ucuz olanlara göre daha yüksek. Görünüm olarak da güzel.
Fakat gerekli de değil. Ucuz olanı almak daha mantıklı geliyor bana da ama benim aklım strixde kalmıştı. Dayanamayıp almıştım. :)

Benimde aklım MSİ’da kaldı gibi. Yazılım olarakta MSİ hoşuma gidiyor. Anakartım’da MSİ olduğu için yazılımına alışığım. Soğutma olarakta biraz izledim videolarını genelde yük altında 60-65 derecelerde geziyor. Zaten 60 derece altında fan açmıyormuş. Bu da hoşuma gitti açıkçası.

Benimde aklım MSİ’da kaldı gibi. Yazılım olarakta MSİ hoşuma gidiyor. Anakartım’da MSİ olduğu için yazılımına alışığım. Soğutma olarakta biraz izledim videolarını genelde yük altında 60-65 derecelerde geziyor. Zaten 60 derece altında fan açmıyormuş. Bu da hoşuma gitti açıkçası.
Karttan memnun musun? Sıcaklık değerleri nasıl? Yük altındayken ses çıkartıyor mu?

Karttan memnun musun? Sıcaklık değerleri nasıl? Yük altındayken ses çıkartıyor mu?
Karttan memnunum. Yük altındayken ufak bir bobin sesi geliyor fakat çok dert edilecek bir şey değil. Araştırdığım kadarıyla da normal bir ses. Sıcaklık değerleri ise çok iyi bazı oyunlarda fan açıyor, o da 63-65 dereceye çıktığı için, onun dışında zaten 60 derecenin altında genelde ve fan açmıyor. Bu arada sıcaklık değerleri kasanın iç havalandırmasıyla da alakalı, kasanın hava akışını güzel ayarlamakta fayda var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı