Elektronik ASUS ROG STRIX RTX 4080 46.999 TL!

4080 Super fiyat olarak iyi hocam. Bu yüzden boş değil bence.

Hele bir çıksın "lansman fiyatı" stoklarından sonra belli olacak benim görüşüm 4080 Super'lerin en baz modelleri 50k fiyattan başlar.

Dolar kazansaydık evet, öyle.

Keşke fakat durum bu seçimde karar verenler düşünsün benim keyfim yerinde yüksek maaşım var. Ama neden daha iyisi olmasın şükür edip ezilmektense.

Hele bir çıksın "lansman fiyatı" stoklarından sonra belli olacak benim görüşüm 4080 Super'lerin en baz modelleri 50k fiyattan başlar.

ROG modeli daha fazlada olabilir. Çünkü 4070 Super'lere bakarsak ROG modelini boşver giriş seviyesindeki modeller bile bazı sitelerde 30-35 bin TL civarında satılıyor. Tamam serbest piyasa varda bu kadar da olmaz ama. 4080 Super modeli ne kadar 999 dolar gösterilsede ülkemizde ROG versiyonları belki 2K civarındada çıkabilir.

Kazığı millet kendi kendine atıyor. 4080'i ilk çıktığında alan çoktan 1+ senedir keyif sürüyor, 4070 alan da 8 aydır aynı pozisyonda. Ben 4070'i Ekim ayında 17K'ya aldım ikinci elden.

Adam gidiyor 1 ay önce 32K verip sıfır 4070 Ti alıyor, o kazık kendi suçu işte. NVIDIA ne etsin.
Ayni fikirdeyim yaklasik 1 yil önce aldim 4080 rog 36k ya super serisi de umurumda değil 5 10 fps için.

Geri
Yukarı