ASUS ROG STRIX RX 560 vs MSI RX 570 Armor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500 - RX570 - B450M - 3000MHz 16Gib - 550W - m.2
Öncelikle herkese merhaba,

Videolarını takip etmeye çalıştığım, teknoloji namına gerçeklerin konuşulduğu bu forumdaki üyelere sormak istediğim bir soru var.

ASUS ROG STRIX RX 560 4 GB ile MSI RX570 Armor 4 GB modelleri arasında bir seçim yapmak istiyorum. Internette karşılayabileceğim türden bir fiyat farkı bulunmakta ancak MSI ekran kartında malzeme kalitesi namına pek de bir şey beklenmemesi, HDMI girişi ve soketlerden kaynaklı sonradan sarkma olayı gibi problemleri okudum. Öte taraftan ASUS ekran kartında böyle problemler okumadım ancak aradaki fiyat farkı ile 128 Bit değerinden 256 Bit değerine geçiş beni ikileme sokuyor. Sizlere sorum ise gayet açık: "MSI RX 570 Armor modelinde malzeme bakımından herhangi bir problem yaşayan var mı?

Anakart modelim: MSI H310M PRO M.2 2666 MHz

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba şuanda hala kartı kullanıyor musunuz, kartı aldıktan sonrası için kısaca bir özet geçer misiniz?
Hesap eski hesabım, giriş yapamadığımdan bunu açtım. Gayet memnunum ancak benim gibi PSU'yu 450W değil de 550W seçmeniz sizin yararınıza. Ek olarak YouTube'da yayınladığım videoyu da ekleyeyim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı