ASUS ROG STRIX RX 5700 XT Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işlemi Asus yetkili servisi yapıyor değil mi?
Aynı şekilde bizim haberdar olduğumuz 2 uzun vida sorununu da çözemiyor mu bu adamlar, ikinci kez kartı satılığa çıkarmadan önce?

Bu işlemi Asus yetkili servisi yapıyor değil mi?
Aynı şekilde bizim haberdar olduğumuz 2 uzun vida sorununu da çözemiyor mu bu adamlar, ikinci kez kartı satılığa çıkarmadan önce?
İşlemi kimin yaptığını ancak vatan bilir hocam. Bu tür işlemleri kimi firmalar kendi içinde birim kurarak yaparken, kimisi aracı firmalara, kimisi yetkili servislere yaptırabiliyor. Sizin dediğiniz tarzda bir onarım olması için, kartın normal iadeden ziyade sorunlu olduğu belirtilerek iade edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu durumda servise gönderilebilir, ürün sıkıntısı anlaşılır ve onarım görür. İade şekli bu yolla yapıldığında ürün servise gittiği, servisten rapor beklendiği ve tabi tüketicinin de bu durumda parasının firmada beklemesi gibi nedenlerden dolayı çoğu kullanıcı normal iade hakkı olarak gösterip hızlı çözüme ulaşmak istiyor.

Anladım Hocam, gelsin bakalım.
Memnun kalırsak ne ala.
Kalmazsak Vega 64 ü iade ettik, onu da ederiz.

Tabi hocam iade hakkınız var. Umarım buna gerek kalmaz. Sorunsuz ürün gelirse bu fiyata çok iyi olur. Gerçi sorunlu da olsa eğer sorun sadece vida ile çözülürse, bu işlemi kolay hallederseler, yine iyi bir kart, iyi bir soğutma, 3 yıl garanti ile sizin olur. Durum çokta kötü değil aslında, sadece sıfır alınmış bir ürüne karşı hassasız.

Tabi hocam iade hakkınız var. Umarım buna gerek kalmaz. Sorunsuz ürün gelirse bu fiyata çok iyi olur. Gerçi sorunlu da olsa eğer sorun sadece vida ile çözülürse, bu işlemi kolay hallederseler, yine iyi bir kart, iyi bir soğutma, 3 yıl garanti ile sizin olur. Durum çokta kötü değil aslında, sadece sıfır alınmış bir ürüne karşı hassasız.
kardeşim iyi günler bendede asus strix 5700xt var 4 aydır kullanıyorum sorunlu olduğunu yeni öğrendim servise yollamak istiyorum malum vatan kapalı asus servisiylede görüştüm ürünü kargo ile evimden tamir olduktan sonra evime gönderceklermiş ben bu kartı iade etmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisin rica etsem

kardeşim iyi günler bendede asus strix 5700xt var 4 aydır kullanıyorum sorunlu olduğunu yeni öğrendim servise yollamak istiyorum malum vatan kapalı asus servisiylede görüştüm ürünü kargo ile evimden tamir olduktan sonra evime gönderceklermiş ben bu kartı iade etmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisin rica etsem

Merhaba, ürünün normal iade süresini çoktan geçirmişsiniz. Fakat ayıplı kabul edilen ürünler ilk 6 aylık sürede iade alınabiliyor. Ürünü servise gönderdiğinizde iade etmek istediğinizi belirtin. Servis iadeyi onaylamaz ise THH başvurusu yapabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı