ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
jqjvtwxy4vm.jpg

Scope serisinin kablosuz ve bilek destekli sürümü çıktı. Peki bu isim neden bu kadar uzun? Scope ailesindeki modeller, isimlendirme, RX ve NX anahtarların farkları ve mekanik oyuncu klavyesiyle ilgili kafanızda olabilecek pek çok soruyu bu videoda topluca yanıtladık ve özetledik. 00:00 – ROG Strix Scope RX Wireless Deluxe için hızlı bir başlangıç. 01:00 – Bir […]

Devamı: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

@Ali Güngör Peki bu RX switchleri yine RX switchler ile değiştirmek mümkün mü? İnternette baktım ama bir türlü yapan bulamadım. Switchler lehimli gibi de durmuyor ayakları plastik.

@Ali Güngör Peki bu RX switchleri yine RX switchler ile değiştirmek mümkün mü? İnternette baktım ama bir türlü yapan bulamadım. Switchler lehimli gibi de durmuyor ayakları plastik.
Bunlar hep lehimli Hot Swap değil. Hot Swap çok çekici geliyor bana da ama çoğu üründe yok, olan ürünlerde de pratik bir meseleyi hatırlatayım: Temas pinlerini ve yerleştirilen PCB'yi kazayla bozma riskiniz var. Özetle çözümlerin hiçbiri mükemmel değil ama HS yaparlarsa onu tercih ederim.

Geri
Yukarı