ASUS ROG STRIX XG249cm nasıl?

meness0

Centipat
Daha fazla  
Bu yıl piyasaya giren ASUS ROG STRIX VG249cm monitörü almak istiyordum. Tam paramı topladıktan sonra uygun fiyatlı tüm sitelerde stok bitti ve geriye sadece %40 daha pahalı sitelerde satılanlar kaldı. İki haftadır durum böyle tekrardan stoklar yenilenir mi yenilenirse bunun tarihini tahmin edebilir miyiz?

Bu yıl piyasaya giren ASUS ROG STRIX VG249cm monitörü almak istiyordum. Tam paramı topladıktan sonra uygun fiyatlı tüm sitelerde stok bitti ve geriye sadece %40 daha pahalı sitelerde satılanlar kaldı. İki haftadır durum böyle tekrardan stoklar yenilenir mi yenilenirse bunun tarihini tahmin edebilir miyiz?

Fiyatı kesinlikle fazla. O fiyata daha iyi monitörler bulunuyor.

Fiyatı kesinlikle fazla. O fiyata daha iyi monitörler bulunuyor.

Alacağım monitörü kesinleştirdim zaten. Fiyatı da fazlaca arttığı için bu konuyu açtım sorduğum soruya cevap vermeden aynı fiyat bandında farklı monitörler atmışsın. Okuduğuna emin misin?

Bütçe artarsa; Asus Rog Swift PG259QNR 24.5" 1ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Artmazsa attığınız gayet iyi FPS oyunları oyunları oynuyorsanız mantıklı.
9K fazla geldiği için bu konuyu açtım. "Stok konusunu" bütçem yetmez swifte.

Alacağım monitörü kesinleştirdim zaten. Fiyatı da fazlaca arttığı için bu konuyu açtım sorduğum soruya cevap vermeden aynı fiyat bandında farklı monitörler atmışsın. Okuduğuna emin misin?

9K fazla geldiği için bu konuyu açtım. "Stok konusunu" bütçem yetmez swifte.

Görmemişim kusura bakmayın. Stoklar tekrar yenilenebilir yakın zamanda. Monitörü kesinleştirme sebebinizi bilmiyorum ama bütçe yeterse ve beklemek istemiyorsanız bu monitöre bakmanızı öneririm çünkü XG249CM'den daha iyi genel olarak.

Görmemişim kusura bakmayın. Stoklar tekrar yenilenebilir yakın zamanda. Monitörü kesinleştirme sebebinizi bilmiyorum ama bütçe yeterse ve beklemek istemiyorsanız bu monitöre bakmanızı öneririm çünkü XG249Cm'den daha iyi genel olarak.

Sağ ol. Monitörü kesinleştirme sebebim tamamen takıntı. Heves yaptım almak için özellikleri kötü değildi fiyatı gösterdiğin modelle de aynı olunca onu almak istedim.

Geri
Yukarı