ASUS ROG STRIX XG32vqr G-Sync destekliyor mu?

volkankara74

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
NVIDIA'nın sitesine baktım, göremedim arkadaşlar. Vega 64 kartım garantide. Değişim çıkarsa ya ROG RX 5700 XT veya ROG RTX 2070 Super alacağım. Ama G-Sync desteği var mı yok mu kararsız kaldım. Monitörü NVIDIA GPU ile kullanan arkadaş varsa veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA'nın sitesine baktım, göremedim arkadaşlar. Vega 64 kartım garantide. Değişim çıkarsa ya ROG RX 5700 XT veya ROG RTX 2070 Super alacağım. Ama G-Sync desteği var mı yok mu kararsız kaldım. Monitörü NVIDIA GPU ile kullanan arkadaş varsa veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.
Bu monitörün G-Sync desteği yok ama FreeSync destekli olduğu için bu tarz monitörlerde G-Sync açılabiliyor fakat bazı monitörlerde iyi çalıştığı söylenemez. FreeSync Monitörlerde NVIDIA G-Sync Açma Rehberi - Technopat bu rehberi inceleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı