ASUS ROG-Thor Gaming 1200W neden 14 bin TL?

Pickaroon

Hectopat
Arkadaşlar Vatan'da gezerken şu PSU'yu gördüm.
Bu nedir abi? 14K'ya PSU. İnsanlar Full sistem topluyor bu paraya. Yani bu ne işe yarıyor da bu kadar pahalı? Elektiriği kendi falan mı üretiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıklaması zor ancak fiyat normal diyebilirim. Arkadaşta 850W versiyonu vardı 8K ya falan almıştı galiba. Parası olan fiyatına bakmaz, en kalitelisi neyse onu alıyorlar. Bana göre de gereksiz biraz. (Yayıncı veya tam profesyonel tasarımcı oyuncu değilsek)

Arkadaşlar Vatan'da gezerken şu PSU'yu gördüm.
Bu nedir abi? 14K'ya PSU. İnsanlar Full sistem topluyor bu paraya. Yani bu ne işe yarıyor da bu kadar pahalı? Elektiriği kendi falan mı üretiyor?

Hocam parası olana güzel bir PSU. Platinium olması enerji tüketiminde en verimli demek ayrıca üstünde güç kullanımını gösteren OLED panel var.

ASUS'un PSU'larının geneli, ederinden yüksek fiyatlı. Aynı seviyede hatta daha iyi başka modeller daha uyguna bulunabiliyor. Misal, Corsair HX1200 modeli QP sitesinde 9219 TL.

Bana kalırsa gereksiz. 3 gün önce sistemime Deep Cool PX1000-G taktım. Her şeyiyle harika. Ama paran çok varsa ya da para harcamayı istiyorsan alırsın oyun oynarken oyunu durudurup kasaya bakarsın kaç Watt güç çektiğine dair. 80+ Gold her türlü yeterli. Platin biraz şov.

Yeni konular

Geri
Yukarı