Asus Rog Tytan CG8890 mı Asus Rog Tytan G30 mu ?

xxgrkmxx

Hectopat
Bir oyun bilgisayarı arıyorum ve ne alsam bilemedim. Asus Rog Tytan cg8890 mı yoksa g30 mu alsam bilemedim. Burada bunlardan birisine sahip olan biri çıkar diye düşünüyorum, siz hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence masaustu oyun bilgisayari dusunuluyorsa, oyuncu bilgisayari olarak hazir masaustu pc alma taraftari degilim, ayrica Asus Rog Tytan parasina gunumuzdeki oyunlarin cogunu en yuksek ayarlarda ayni performansi verecek ve yari fiyatina kurulacak bir pc ile elde etmen mumkun. 4000-5000 tl civarina cok iyi bir sistem kurulabilir ve geriye kalan Asus Rog Tytan parasinada yeni cikan ekran kartlari, islemci upgradeleri yapilabilir. Tabi satin alacak olan sizsiniz fakat ben o kadar parayi vermezdim.

Bir de Acer Predator düşünmüştüm fakat bazı yorumlarını okudum ürüne çok kötü diyorlar. Peki onun hakkında bildiğin bir şey var mı? Bir de cg8890'ın fiyatı tam olarak ülkemizde ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Rog Tytan fiyati 6999$ + KDV ve cok sinirli sayida satisi yapiliyordu hala devam ediyor mu bilmiyorum. Acer Predator hakkinda bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı