ASUS ROG Zephyrus GA401QC-HZ044 vs ROG STRIX G513QC-HN031

1Mobile2gam3

Hectopat
Aşağıdaki görsellerde ki laptoplardan hangisini almak daha mantıklı? Hangisinin soğutma performansı daha iyi? CS:GO, Valorant, The Forest, ETS 2 oynuyorum. Hangisinin artıları daha fazladır? Benim için soğutma performansı çok önemli. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Screenshot_20210819-212326_Hepsiburada.jpg

Screenshot_20210819-211720_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim, görsellerde ki modeller arasından hangisi alınırdınız?

Hocam ikisi de çok kalitelidir. Fakat Zephyrus en kaliteli kasalar ROG içinde. Zephyrus yüzde 100 sRGB. Strix nasıl bilmiyorum. Eğer sadece oyun içinse Strix alın. Ama normal kullanım için de istiyorsanız Zephyrus derim. 14 inç sorun olur mu size? Sorun olmazsa Zephyrus olursa Strix.

Hocam ikisi de çok kalitelidir. Fakat Zephyrus en kaliteli kasalar ROG içinde. Zephyrus yüzde 100 sRGB. STRIX nasıl bilmiyorum. Eğer sadece oyun içinse STRIX alın. Ama normal kullanım için de istiyorsanız Zephyrus derim. 14 inç sorun olur mu size? Sorun olmazsa Zephyrus olursa STRIX.

Hocam sıkı bir CS:GO ve Valorant oyuncusuyum.Daha önceki laptopum yanlış hatırlamıyorsam 15.6 inç. Samsung NP3505VC marka bir laptoptu, geçen ay bozuldu. Yani bana 14 inç yetmez, küçük gelir. Bir de aşağıda ki görselde ki laptop nasıldır? Çok ısınır mı?

Screenshot_20210820-213853_Chrome.jpg

Hocam sıkı bir CS:GO ve Valorant oyuncusuyum.Daha önceki laptopum yanlış hatırlamıyorsam 15.6 inç. Samsung NP3505VC marka bir laptoptu, geçen ay bozuldu. Yani bana 14 inç yetmez, küçük gelir. Bir de aşağıda ki görselde ki laptop nasıldır? Çok ısınır mı?

Eki Görüntüle 1144258
Hocam bu kasa ısınıyor diyorlar. Pek fazla bir bilgim yok fakat GF65 bu donanımı soğutamayabilir. Ama donanımı fiyatına göre iyi.

Geri
Yukarı