Elektronik ASUS RTX 3080 ROG Strix O12G EVA OC 16.100TL!

@inflexible hocam stok haldeki sıcaklıklarınız neler acaba? Ben stok halde tam yükte 77 dereceleri görüyorum. UV ile 65 derecelere kadar düştüm. CW olayı da uv sayesinde bayağı azaldı. Sıcaklıklarınız neler acaba?
Hocam şu an boşta baktım 32-35 derece.(pardon bu işlemci:)
@inflexible hocam stok haldeki sıcaklıklarınız neler acaba? Ben stok halde tam yükte 77 dereceleri görüyorum. UV ile 65 derecelere kadar düştüm. CW olayı da uv sayesinde bayağı azaldı. Sıcaklıklarınız neler acaba?
Hocam benim boşta 47-50 derece arası gidip geliyor, tam yükte ise Red Dead Redemption'u fulledim yaklasık 1 saat oynadım 71 derece gördüğü Max sicaklıktı. Warzone'de falan 61 dereceyi geçmiyor ancak Warzone'de ekran kartını %100 kullanmıyor

@ION benim kasam şu anda spec delta, havalandırması berbat. Phanteks p500a siparişi vereceğim önümüzdeki ay.
phanteks P500A mesh kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Hocam şu an boşta baktım 32-35 derece.(pardon bu işlemci:)

Hocam benim boşta 47-50 derece arası gidip geliyor, tam yükte ise Red Dead Redemption'u fulledim yaklasık 1 saat oynadım 71 derece gördüğü Max sicaklıktı. Warzone'de falan 61 dereceyi geçmiyor ancak Warzone'de ekran kartını %100 kullanmıyor

phanteks P500A mesh kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.
Hocam peki sistem yük altındayken fanlarınız kaç RPM de dönüyor biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı