ASUS RX 460 2 GB alınır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, ASUS RX 460 2 GB 128 bit ekran kartı buldum. Letgo'dan fiyatı 600 TL ürün çift fanlı beyaz modeli. Acaba bu fiyata alınır mı? Pazarlık istedim ama ne olur durum bilmiyorum. Oyun amacıyla kullanılmış. Kuzenime Wolfteam tarzı oyunlar için düşünüyorum. i5 2. nesil bir kasa mevcut. Bu kartın gücü 1050'den iyi midir?

Wolfteam hile dolu değil mi? Bu tür oyunlar işlemci düzende çalışır. Ekran kartı değişimi çok bir şey değiştirmez.
Hocam orası beni çok ilgilendirmiyor :) Ben CS GO oynarım o onu seviyor. Düzgün bir kasa olsun istedim de bu kartı buldum uygun fiyatta anca.

Wolfteam hile dolu değil mi? Bu tür oyunlar işlemci düzende çalışır. Ekran kartı değişimi çok bir şey değiştirmez.

Bir ara AC değiştirdiler. Bayağı reklamı falan dönüyordu hatta ama sonuç ne bilmiyorum. Sorunuza gelecek olursak alabilirsiniz. Wolfteam gibi bir oyunu rahatlıkla besler ama bu tarz Online oyunlarda işlemci gücü genelde daha çok önem arz eder.

Fiyat uygun, bir sorunu yoksa alınır.

Bir ara AC değiştirdiler. Bayağı reklamı falan dönüyordu hatta ama sonuç ne bilmiyorum. Sorunuza gelecek olursak alabilirsiniz. Wolfteam gibi bir oyunu rahatlıkla besler ama bu tarz Online oyunlarda işlemci gücü genelde daha çok önem arz eder.
Anladım hocam peki ne güçte bir karttır bu bende bitane 1050 var mesela kendi yedek kartım bu kartla kıyaslayacak olursak ne düzeydedir ?

1050 daha güçlü bir kart. Yüzde 5-10 civarı bir fark atıyor oyunlarda.
Anladım hocam şimdi sarı siteye de baktım da OEM olanını 800 TL altında satan yok. 600 Asus için bedava gibi pazarlık yaparsa almayı düşünüyorum biraz daha. Bu ürün de 1100 TL üstü satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı