ASUS RX 5500 XT alınır mı?

Tuunahann

Decapat
Daha fazla  
Ben Asus derim. 580 Dual kullanıyordum soğutmasından gayet memnundum. Kişisel fan eğrisi ile 62-63 dereceyi geçmiyordu oyunlarda.

ASUS'un ekran kartları tartışmasız en sağlıklısıdır hele hele Strix modelleri ise tadından yenmez

2 gün önce bu ürün gaming gecesinde indirimdeydi ama yeniden indirime gireceğini nerden biliyorsun?

Sizce şu piyasaya göre 1750 TL'ye uygun mudur yoksa Nisan'a mayıs'a kadar bekleyeyim mi fiyat düşer mi?
2 gün önce bu ürün Gaming gecesinde indirimdeydi ama yeniden indirime gireceğini nereden biliyorsun?

Ben bu indirimleri takip ediyorum ASUS olmazsa XFX'in RX 5500 XT'si indirime giriyor ben 2 aydir takip ediyorum sadece 1 hafta girmemisti geride kalan tüm haftakar ya ASUS'un 5500'ü ya da XFX'in 5500'ü girmisti.

Asus Dual EVO model soğutmada iyidir. Bir ROG Strix kadar olmasa da iş görür, bende 1660S Asus Dual EVO var tam yük altında en fazla 65 derece görüyor, fanlar %40-50 arası devirde.

ASUS Dual EVO model soğutmada iyidir. Bir ROG STRIX kadar olmasa da iş görür, bende 1660S ASUS Dual EVO var tam yük altında en fazla 65 derece görüyor, fanlar %40-50 arası devirde.

Peki simdi alınır mı nisanda mayıs'da stoklar falan düzelirse fiyat düşer mi?

Bu EVO modeli galiba bu nasıl sence.
Asus olduğu sürece güvenebilirsin ROG Strix modellerinde ekstra soğutucu özellikler oluyor uzun zamanlı kullanım için ideal ama senin attığınla aynı performansa sahip sonuç olarak strix bulamazsan bunu alabilirsin

XFX RX 5500XT kullanıyorum.Memnunum soğutması gayet iyi.Otomatik fan ayarında.Mesh olmayan kasamda oyunlarda 70 dereceyi geçmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…