Asus RX 570 VGA dönüştürücü ile kullanılır mı?

Klejza

Decapat
Selamlar baştan belirtmek isterim donanımlara ve bilgisayar toplamaya hakim değilim. İnternette görüp biraz araştırmadan sonra bu sistemi almayı düşündüm: DA-G2/R5 2600/Asus RX570 Strix OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Elimde SyncMaster 733NW bir monitör var. Dönüştürücü kullanarak bu sistemden görüntü alabilir miyim performans ve görüntü kalitesinde çok düşüş yaşanır mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RX 570 ile aktif dönüştürücü kullanmıştım. Çalışmasında bir sorun yoktu. Görüntüde hafif bir yumuşama oluyor ama muhtemelen fark etmeyeceksiniz. Biraz da gecikmeyi artırıyor ama onun da önemli bir etkisi yok sıradan oyuncular için. Dönüştürücü ile CS:GO ve benzeri pek çok oyun oynadım zamanında. Fırsat bulduğunuz zaman yeni monitöre geçecekseniz, sizi o aralıkta rahatça idare eder. Dediğim olumsuzlukları da monitör değiştikten sonra anlayacaksınız zaten. :)
RX 570 ile aktif dönüştürücü kullanmıştım. Çalışmasında bir sorun yoktu. Görüntüde hafif bir yumuşama oluyor ama muhtemelen fark etmeyeceksiniz. Biraz da gecikmeyi artırıyor ama onun da önemli bir etkisi yok sıradan oyuncular için. Dönüştürücü ile CS:GO ve benzeri pek çok oyun oynadım zamanında. Fırsat bulduğunuz zaman yeni monitöre geçecekseniz, sizi o aralıkta rahatça idare eder. Dediğim olumsuzlukları da monitör değiştikten sonra anlayacaksınız zaten. :)

Çözüm
Çok teşekkür ediyorum :) HDMI dan VGA ya olacak değil mi? Önerebileceğiniz dönüştürücü var ise ondan sipariş edebilirim.

@Klejza Hiç denemedim bu ürünü. Muhtemelen çalışacaktır ama garanti veremiyorum. Deneyip, iade etme şansınız varsa alabilirsiniz. Uzun kullanımda da ne kadar dayanır bilemiyorum. Hepsiburada konusunda da artık emin olamıyorum. Yaşadığım birkaç sorundan beri hiç alışveriş yapmadım. Ürün bedeli çok olmadığı için risk alabilirsiniz bence. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı