Asus S46CM Ultrabook'a Mac

• Konuyu başlatan DjMGK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 812

DjMGK

Hectopat
Herkese iyi günler. Ben win8 + ubuntu 12.04.3'ü aynı anda kullanıyorum ve merak ettiğim Mac'i yüklemek için 10.9.1'i indirdim. Raw dosyasını usb'ye yazdırdım. Bootlarken siyah ekran hatası geldi. Optimus olduğu için ve forumda okuduklarımdan öğrendiklerimle kext dosyalarını sildim. Kextleri sildikten sonra GraphicsEnabler=Yes komutuyla bootladım ve resimdeki hatayı aldım. Şimdi ne yapmam gerekir. İlginiz için şimdiden teşekkürler...

KnDXZg.jpg

İlginize teşekkürler. Onu inceledim ve USB mi bir daha yükleme yapıyorum deneyeceğim. Sonucunu da en kısa zamanda aktarırım.

- - - Güncellendi - - -
O konudakileri yaptıktan sonra resimdeki yerde kaldım ama iyi bir işaret sol üstte dönen imleç yolun sonuna az kaldı işaretimi diye aklıma soru getirmedi değil. :) Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler..

KZqrDV.jpg

- - - Güncellendi - - -

-v -x GraphicsEnabler=No IGPEnabler=Yes yaparak yükleme ekranına geçtim şimdi touchpad okumuyor ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı