ASUS servis süreci nasıl işliyor?

Kutuyu açarken korktuğum durumdu, geçmiş olsun umarım geri yollarlar.
Hocam konuyu önceden açmışsınız ama bir sorayım genede fatura veya garantiyi göndermeniz gerekti mi bende hiç biri yanımda değil ve almamda sıkıntılı o yüzden sorayım dedim zaten cihaz 2023 model yani garantisi olduğu kesin bir cihaz

Garantisi olduğu nasıl kesin? Adam ithalatçı garantisi mi firma garantisi mi nereden bilsin? Yine de deneyin ancak alacaklarını sanmıyorum. Umarım alınır.

Hocam denemeyeceğim zaten kutusunda olmayınca kargoda bir sıkıntı olursa kabul edilmiyormuş o yüzden bir şekilde almak zorundayım yanıtınız için de teşekkür ederim.

Hocam konuyu önceden açmışsınız ama bir sorayım genede fatura veya garantiyi göndermeniz gerekti mi bende hiç biri yanımda değil ve almamda sıkıntılı o yüzden sorayım dedim zaten cihaz 2023 model yani garantisi olduğu kesin bir cihaz
Fatura önemsizdi sanırım hatta faturanın kopyasını yolladım geri yollamayı unuttular. Garanti belgesine de baktıklarını sanmıyorum çünkü bir değerlendirme kağıdı yolladılar ve kağıtta fatura-garanti belgesi bulunamadı ücretli işlem uygulanacak yazıyordu ama ücret almadıalr hatta arayıp teyit ettim. MyAsus uygulaması üstünden işlem yaparken seri numarasında çıkıyor garanti süresi, MyAsus'ta ürünü kaydedip servis kaydı oluşturursanız bir sorun olacağını sanmam. Arayıp sorun diyeceğim ama yüksek ihtimal belgeler gerekiyor diyecekler.

Fatura önemsizdi sanırım hatta faturanın kopyasını yolladım geri yollamayı unuttular. Garanti belgesine de baktıklarını sanmıyorum çünkü bir değerlendirme kağıdı yolladılar ve kağıtta fatura-garanti belgesi bulunamadı ücretli işlem uygulanacak yazıyordu ama ücret almadıalr hatta arayıp teyit ettim. MyASUS uygulaması üstünden işlem yaparken seri numarasında çıkıyor garanti süresi, MyASUS'ta ürünü kaydedip servis kaydı oluşturursanız bir sorun olacağını sanmam. Arayıp sorun diyeceğim ama yüksek ihtimal belgeler gerekiyor diyecekler.

Hocam dün mail attım sabah dönüş yaptılar direk mailde bir link bulunuyor oradan yapın dendi oradan mı devam edeyim acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı