ASUS Strix GTX 1070 veya MSI GTX 1070 Gaming X

facedekiadam

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Araştırmalarım sonucunda GTX 1070 serisini almayı düşünüyorum. Ancak sitelerin yarısı MSI diyor yarısı Asus diyor. Bu konuda hangisini alacağımı kararlaştıramadım. Yardımcı olursanız çok minnettar olurum.
Bilgisayar özellikleri:
  • Intel i7-4790 3.60GHz
  • 16 GB RAM
  • Gtx 760 2GB Ekran Kartı.
  • Bilgisayarım Asus ROG G20AJ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben işin daha çok AMD tarafını biliyorum ve Asus AMD'nin kartlarında net çok başarısız.
Nvidia'da nasıldır bilmiyorum, fakat Asus'a olan bu antipatim yüzünden MSI alırdım :)
Ayrıca Gigabyte'ın modellerine de bakabilirsin, en tepe modelleri başka firmanın orta seviyesi fiyatına verebiliyor :) (Örneğin MSI Gaming Z'nin performansını Gaming X fiyatına verebiliyor, bu anlamda)

İlk önce hayırlı olsun alacağınız kart benim size önerim şudur zotac 1070 amp extreme bütün kartları kolaylıkla ezer geçer ve dünya sales (satış) ı için Evga ve zotac liderdir en iyi soğutma en iyi performans en iyi bus hızı (Boost) 2100 bilginiz olsun evladiyelik olur ve 5 yıl garanti veriyor firma. Şimdi kolay gelsin size :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı