Asus STRIX GTX 950 DC2OC vs EVGA GTX950 SSC vs MSI GTX950 2G

apkalipto

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta görüldüğü gibi bu kartlardan hangisini almak en mantıklısı olur? Soğutma ve kalite önemli. Zaten Performans olarak birbirlerine yakınlar. Aynı şekilde fiyat olarak fark yok.

Msi alın kafanız CW ile şişsin istiyorsanız Msi alın.Ama kalite ve performans istiyorsanız Nvidia için her zaman Evga derim.

CW'nin MSI'da kronik bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. EVGA'da da CW olan kartlar olabiliyor. Bakınca sanki MSI daha kaliteli üretilmiş gibi duruyor. Çekirdek hızında EVGA biraz daha yüksek buda ufak bir performans farkı yaratıyor ama soğutma konusunda pek başarılı olmamış sanki. 80-85 derece gidip geliyor testlerde. MSI'da 72'nin üzerine nadir çıkıyor. Techopat'ın MSI GTX950 incelemesini izlemişseniz görürsünüz soğutma performansı gayet iyi. Aynı soğutma performansı EVGA'da olsa alırdım gözüm kapalı.

CW'nin MSI'da kronik bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. EVGA'da da CW olan kartlar olabiliyor. Bakınca sanki MSI daha kaliteli üretilmiş gibi duruyor. Çekirdek hızında EVGA biraz daha yüksek buda ufak bir performans farkı yaratıyor ama soğutma konusunda pek başarılı olmamış sanki. 80-85 derece gidip geliyor testlerde. MSI'da 72'nin üzerine nadir çıkıyor. Techopat'ın MSI GTX950 incelemesini izlemişseniz görürsünüz soğutma performansı gayet iyi. Aynı soğutma performansı EVGA'da olsa alırdım gözüm kapalı.
Benim arkadaşım Evga GTX 950 aldı.Ekran kartı yükte 70 derece görmedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı