ASUS teknik servis rezilliği

Bir ara teknik servislerin beceriksizliği üzerine konu açmıştım.

Tekrar gönderin? Bu tür şeyler hepimizin başına gelebilir.

Tekrar gönderin? Bu tür şeyler hepimizin başına gelebilir.

Göndermeyeceğim. 6 ayda 1 bozulan bir cihazı garantiye yollamaktan gına geldi artık. Bir de sarj makinesini değiştireceğim. O da olmazsa elemanlarla bayağı sürtüşeceğim gibi duruyor.

Adamlara tahminimce öyle bir küfür etmiştir ki bence yaparlar ama bu sefer 1 günde değil 1 dakikada bozulur.
Küfrü yüzlerine karşı etmemiştir diye düşünüyorum. Bu tür şeyler gayet mümkün, tekrar yaşanırsa o zaman sövmek serbest. Hatta buraya yazın beraber sövelim.

Adamlara tahminimce öyle bir küfür etmiştir ki bence yaparlar ama bu sefer 1 günde değil 1 dakikada bozulur.

Muhtemelen sırf ettiğim küfür için cehenneme gideceğim. Tövbe edesim hiç yok bunlara ettiğim küfürler için.

Seninki ekran kartı imiş. Benimki sarj soketi. Bunu yapamıyorsan ne diyeyim ben sana ASUS?
Türkiye'de bir cihazın ömrü önemli bir parçasının bozulmasına kadar. Çünkü bizdeki elemanlar yazılımdan anlamıyor anca parça değiştirip sorunu kökten çözmeye çalışıyorlar ama onu da pek beceremiyorlar.

Göndermeyeceğim. 6 ayda 1 bozulan bir cihazı garantiye yollamaktan gına geldi artık. Bir de sarj makinesini değiştireceğim. O da olmazsa elemanlarla bayağı sürtüşeceğim gibi duruyor.
Sizin kararınız. Fakat cihazın bu kadar sık bozuluyor olması teknik servisin suçu değil, üretici taraf değiller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…