Asus Türkiye'den Gelen Mail

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Technopat'ın anasayfasında Daylight oyunun reklamını gördüm, ben de hemen başvurdum. Fakat Asus Türkiye'den şöyle bir Mail geldi:

Arkadaşlar bu tam olarak ne demek oluyor? Ben anlayamadım. Bundan önce 3 tane oyun kodu almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kampanya kısacası bitmiştir anlamına geliyor
Biraz döneklik yapmışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GTX 760 aldığımda kod istedim ama VATAN çalışanları kampanyanın bitdiğini söylemişti.

Ben bitmedi diye biliyorum ve 31 mayısta bitiyor. Vatandan almıştım ekran kartını. Aldığım zaman hiç bahsetmediler kampanya olduğunu. Ben daha sonradan öğrendim ve müşteri hizmetlerini aradım. Kampanyanın devam ettiğini söylediler ve kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com adresine fatura no, ürün adı, ürün kodu ve telefonu yazıp mail atın dediler. Ben ek olarak faturanın resmini de yolladım. Yolladıktan üç gün sonra ürün kodunu yolladılar(1 mayısa denk geldiği için uzadı galiba). Ama kampanya bitmiş olabilir çünkü yeni kampanya olarak watchdog veriyormuş.

Ben sıfır almadım ama. Önceden alınmış kartlara veriyorlardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…