ASUS TUF 7.1 H3 kulaklık ayarları ne olmalı?

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekolayzer ayarları ne olmalı? Hangi uygulamadan yapacağım ve 7.1 özelliğini nasıl açacağım ayak seslerinin yerini daha iyi algılayabilmek için?

Arkadaşlar ekolayzer ayarları ne olmalı? Hangi uygulamadan yapacağım ve 7.1 özelliğini nasıl açacağım ayak seslerinin yerini daha iyi algılayabilmek için?

Ne zaman aldınız kulaklığı? Bende aldım iade ettim sizin gibi bende internete ayak seslerini iyi algılaması için çok ayar yaptım başarısız bir kulaklık şu an MSI Immerse GH20 kulaklık aldım birkaç ayar yaptım gayet rahat bir şekilde ayak sesini algılıyor anakartım MSI X570 MEG ace.

Ne zaman aldınız kulaklığı? Bende aldım iade ettim sizin gibi bende internete ayak seslerini iyi algılaması için çok ayar yaptım başarısız bir kulaklık şu an MSI Immerse GH20 kulaklık aldım birkaç ayar yaptım gayet rahat bir şekilde ayak sesini algılıyor anakartım MSI X570 MEG ace.
Ben kulakliği dün aldim amazondan 534 TL'ye. İlk ekipmanim sayilir şimdilik memnunum ama dediğiniz gibi ayak ses performansi sanki biraz vasat. Daha iyi olabilirmiş (Hic ayar yapmadim bunu göz önünde bulundurmak gerek)

@NeverGive Up bu konuda bana yardımcı olabilir misin bende kulaklığı yeni aldım ama ayak sesi olarak hiç beklediğim gibi değil lütfen birisi yardımcı olsun anakartım MSI Z490-A Pro kulaklık Wireless TUF Gaming H3 2 gündür bununla uğraşıyorum.

Anakartımın güncel chipseti yüklü çok ses driverı da denedim hiçbir etkisi olmadı Armoury Crate uygulaması da bunun için hiçbir imkan sunmuyor orada da aynı şekilde ses testinde sadece sağ ve soldan ses duyabiliyorsun önden ve arakdan gelen sesleri size duyma imkanı vermiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı