ASUS TUF A15 Laptop Alınır mı?

Enes Buğra

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Hem Ultra ayarlarda yüksek FPS ile oyun oynayabileceğim hem de mühendislik işlerimi halledebileceğim bir laptop bakıyordum. Karşıma ASUS TUF A15 çıktı ama gerçekten soğutması çok kötü diye duydum. Fiyatına göre donanımları çok ama çok güçlü bir modelini buldum. Ve aynı fiyata aynı ekran kartlı farklı işlemcili Acer model bir laptop buldum bir bakar mısınız?

detected (16 GB modelini alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 30 olan Asus TUFlara bakın.
Selam dostlar. Hem Ultra ayarlarda yüksek FPS ile oyun oynayabileceğim hem de mühendislik işlerimi halledebileceğim bir laptop bakıyordum. Karşıma ASUS TUF A15 çıktı ama gerçekten soğutması çok kötü diye duydum. Fiyatına göre donanımları çok ama çok güçlü bir modelini buldum. Ve aynı fiyata aynı ekran kartlı farklı işlemcili Acer model bir laptop buldum bir bakar mısınız?

https://www.alternate.de/ASUS/TUF-Gaming-A15-(FA506QR-HN047T)-Gaming-Notebook/html/product/1714236

Bunu almanızı tavsiye ederim. Soğutması yenilendi ve RTX 3070 ile Ryzen 7 5800H var.

Son düzenleme:

Kardeşim kesinlikle ve kesinlikle alma pişman olursun. 3 aydır kullanıyorum. Teknik serviste yaşamaya başlayacağım.

Geri
Yukarı