ASUS TUF A15 RTX 4070 - Ryzen 9 7940HS alınır mı?

Bütçe
40.000 - 55.000
Aktif olarak cyberpunk, horizon zero dawn ve sons of forest oynuyorum. Hepsinde ultra ayarlarda 60 fps üstü oynuyorum. Turbo boost kapali
Cyberpunk oynarken saf gücü mü 60 fps üstü yani dlss vs. kapalı mı? Bir de cpu ve gpu sıcaklığı kaç internette bu laptopun game testleri neredeyse yok çok soru sorduysam kusura bakma.

Cyberpunk oynarken saf gücü mü 60 FPS üstü yani DLSS vs. kapalı mı? Bir de CPU ve GPU sıcaklığı kaç internette bu laptopun Game testleri neredeyse yok çok soru sorduysam kusura bakma.

Hocam vallahi detaylı ayar yapmadım. Tek yaptığım RTX'i açmak oldu. DLSS de açık büyük ihtimal. Bir ara girdiğimde bakarım. Turbo Boost kapalı 65-75 FPS arası alıyorum. Sıcaklıklar ise 1 saat sonunda Max 75 gördüm ikisinde de

Hocam vallahi detaylı ayar yapmadım. Tek yaptığım RTX'i açmak oldu. DLSS de açık büyük ihtimal. Bir ara girdiğimde bakarım. Turbo Boost kapalı 65-75 FPS arası alıyorum. Sıcaklıklar ise 1 saat sonunda Max 75 gördüm ikisinde de
Fan maksimum güçte miydi hocam şaşırdım açıkcası max 75 gördüyse çok iyi

Rica etsem hocam cyberpunk 2077 oynarken bir ss atabilir misiniz?

Hocam laptop nasıl herhangi bir sorun falan oldu mu ben de bu laptopu almayı düşünüyorum.

Eğer hala almadıysanız alın derim tek eksisi ekran parlaklığı biraz düşük kalıyor güneşli havada ekranı biraz görmek zorlaşıyor kaldı ki ben telefon kullanırken bile ekran parlaklığını kısan bir insanım eğer ben dışarıda çok kullanıyorum vs diyorsanız laptop araştırırken nit deperine bakın 400e ne kadar yakın o kadar iyiymiş bunun dışında ısınsa da çok yüksek dereceleri görmüyor oyunları ultrada oynayabiliyorsunuz he yazarken aklıma geldi bir eksisi de SSD kapasitesi düşük Cyberpunk indirmedim ama onda da rahat çalışır diye düşünüyorum. BF2042 GTA 5 Far Cry 5 The Witcher 3 gibi oyunları yüksek ısılara ulaşmadan Ultra ayarlarda oynadım belki saydıklarım oyun performansını sınamak için yeterli değildi fakat durum böyle.

Eğer hala almadıysanız alın derim tek eksisi ekran parlaklığı biraz düşük kalıyor güneşli havada ekranı biraz görmek zorlaşıyor kaldı ki ben telefon kullanırken bile ekran parlaklığını kısan bir insanım eğer ben dışarıda çok kullanıyorum vs diyorsanız laptop araştırırken nit deperine bakın 400e ne kadar yakın o kadar iyiymiş bunun dışında ısınsa da çok yüksek dereceleri görmüyor oyunları ultrada oynayabiliyorsunuz he yazarken aklıma geldi bir eksisi de SSD kapasitesi düşük Cyberpunk indirmedim ama onda da rahat çalışır diye düşünüyorum. BF2042 GTA 5 Far Cry 5 The Witcher 3 gibi oyunları yüksek ısılara ulaşmadan Ultra ayarlarda oynadım belki saydıklarım oyun performansını sınamak için yeterli değildi fakat durum böyle.pek
Hocam güneşte pek bakıcağımı zannetmiyorum benim için sorun değil. Gta 5 te kaç fps ve gpu cpu değerlerini söylebilir misiniz

Geri
Yukarı