Asus Tuf B450 Gaming Plus vs MSI B450 Gaming Plus

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  

İki ürünün de fiyatının aynı olduğunu düşünürsek hangisini almalıyım sizce? İkinci elden alıyorum yardımcı olur musunuz çok tereddüt ettim.

:) Ben bunu öneririm gerisi size kalmış.
Ekleme: Burada daha uyguna buldum.

:) Ben bunu öneririm gerisi size kalmış.
Ekleme: Burada daha uyguna buldum.
Alternatiflerim bunlar 2. elden Tomahawk bulsam uygun fiyatlı kaçırmam zaten. Bu ikisi arasında tercihiniz hangisinden yana olurdu?

İki ürünün de fiyatının aynı olduğunu düşünürsek hangisini almalıyım sizce? İkinci elden alıyorum yardımcı olur musunuz çok tereddüt ettim.

MSI'i kullanıyorum. Soğutması daha iyi diyorlardı ne kadar doğru bilmiyorum. Bir de flash BIOS özelliği var ama gerekli olmaz muhtemelen size. Çünkü alan kişi güncel BIOS'u yüklemiştir. Ancak yine de bir sorun olursa işlemci RAM takmadan BIOS'u güncelleme özelliği mevcut.

Bunun dışında kırmızı renkleriyle şık duruyor.

TUF kullanmadım bu yüzden yorum yapamıyorum. Ben alırken MSI'ın Vatan'da indirimi vardı. Üstüne 150 lira STEAM kodu veriyordu. Çok çok uygun fiyata gelmişti. Üstüne flash BIOS olması ile sistemi işlemci ve RAM olmadan güncellemiştim.

Yeni çıkan MAX sürümlerinin BIOS kapasitesi daha yüksek bu arada. Asus'un BIOS'u daha kapasiteli olsa gerek. Ama çok ihtiyaç olur mu pek sanmıyorum.

Muhtemelen ikisi de sizi üzmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı